Brexit – Zmiany w handlu z Wielką Brytanią po 1 stycznia 2021r.

Data wydarzenia: 11/03/2021 10:00

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią Compliance Partners Szpytka sp. k. & CP sp. z o.o. zaprasza na bezpłatne webinarium: Brexit – Zmiany w handlu z Wielką Brytanią po 1 stycznia 2021, które odbędzie się 11 marca br. o godzinie 10:00.

Szanowni Państwo,
w imieniu WSSE i Kancelarii Compliance Partners Szpytka sp. k. & CP sp. z o.o.  dziękujemy za rejestrację na nasze dzisiejsze webinarium dot. zmian w handlu z Wielką Brytanią po 1 stycznia 2021 r. Niestety z przyczyn niezależnych, nasz Prelegent nie będzie mógł go dzisiaj dla Państwa przeprowadzić. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.  Jednocześnie zaznaczamy, że webinarium odbędzie się w najbliższym możliwym terminie, o czym zostaną Państwo poinformowani w pierwszej kolejności.

 

Zakres merytoryczny spotkania:

Podczas webinarium omówimy zasady obowiązujące w handlu towarami pomiędzy Polską a Wielką Brytanią po 1 stycznia 2021, zakres objęty porozumieniem TCA oraz wymogi dla przedsiębiorców w handlu zarówno jeżeli chodzi o formalności jakim poddany jest obrót towarami w związku z wyjściem Wielkiej Brytanii z UE oraz  dokumentację jaka jest wymagana.

Agenda:

  1. Implikacje związane z wyjściem Brexitem
  2. Statystyki dot. handlu towarami w pierwszych miesiącach po Brexicie
  3. TCA – Trade and Cooperation Agreement
  4. Procedura wymiany handlowej Polska – Wielka Brytania

Spotkanie poprowadzi dla Państwa:

Tomasz Mróz – adwokat hiszpański i prawnik zagraniczny wpisany na listę OIRP we Wrocławiu. Wykształcenie prawnicze zdobył na Uniwersytecie Wrocławskim, Uniwersytecie w Sewilli oraz uzyskując tytuł LL.M. na The Chinese University of Hong Kong. Posługuje się biegle językiem angielskim i hiszpańskim. Doświadczenie zdobywał w renomowanych hiszpańskich i polskich kancelariach i międzynarodowych korporacjach z sektora budownictwa infrastrukturalnego i produkcyjnego. Świadczy doradztwo prawne między innymi w obszarach inwestycji infrastrukturalnych, ładu korporacyjnego, zarządzania kontraktami i ryzykiem oraz dochodzeniu roszczeń.

Rejestracja

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy

Przejdź do formularza kontaktowego Ikona koperty