Budowanie marki osobistej

Data wydarzenia: 12/11/2020 17:00 - 17:45

Brytyjsko-Polska Izba Gospodarcza zaprasza na webinarium ,,Budowanie marki osobistej’’ 12 listopada 2020, czwartek, godz. 17:00 – 17:45. Dla osób, które uczestniczyły w spotkaniu „Marka osobista w biznesie – rozwój w świecie VUCA” w dniu 12 października, będzie to możliwość poszerzenia wiedzy praktycznej, a dla osób, które nie mogły wówczas do nas dołączyć, jest to okazja zarówno do otrzymania wiedzy w pigułce w podczas 30 minutowego webinarium, jak i do uczestniczenia w 15 minutowej dyskusji o zwinności osobistej.

Nadmiar pilnej pracy i brak czasu na realizowanie ważnych zadań to powszechny problem, stąd potrzeba nauczenia się metodyki, która pozwoli osiągać istotne dla nas cele, a w konsekwencji żyć bardziej sensownie.

Warto tym samym przyjrzeć się zwinności osobistej w swojej codziennej pracy w roli liderów zespołów, menedżerów, współwłaścicieli start-up, osób planujących zmiany w swojej karierze zawodowej lub rozpoczęcie nowych projektów.

Wspólnie z partnerami wydarzenia – Akademią Wellbeing i Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu zapraszamy na webinarium prowadzone przez eksperta Akademii Wellbeing, podczas którego omówimy m.in.:

  • Co jest istotą zwinności osobistej w Twojej obecnej roli?
  • Jak tworzyć mapę priorytetów?
  • Jak wprowadzić zwinność osobistą do swojego życia?

REJESTRACJA

Zaproszenie kierujemy w szczególności do liderów, działów HR, konsultantów ds. szkoleń i współpracy z biznesem oraz osób zainteresowanych tematyką zwinności osobistej.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy