Co sprawia że odnosimy sukces?

Data wydarzenia: 18/11/2020 13:00 - 14:00

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędem Pracy oraz Klastrem Edukacyjnym „INVEST in EDU” zapraszają na cykl webinarów.  Wydarzenie odbywa się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Webinar 1: Co sprawia że odnosimy sukces?, który odbędzie się  18.11.2020 r. w godz. 13:00 – 14:00.

Podczas tego webinaru uczestnicy dowiedzą się jakie zmienne psychologiczne są pożądane na rynku pracy. Nauczą się stawiać cele oraz dowiedzą się jak można się motywować do pracy.

  • Jakie zmienne psychologiczne są pożądane na rynku pracy
  • Czy znam swój cel i jak go nazwać by odnieść sukces
  • Jak zmotywować się do realizacji swoich planów

REJESTRACJA

Prowadzący:

Dawid Torbacki – DWUP, Doradca zawodowy, psycholog, trener. Absolwent Uniwersytetu SWPS na kierunkach Psychologia Kliniczna, Psychologia Zarządzania i Marketingu oraz studiów podyplomowych z zakresu Stosowanej Psychologii Sportu. W szkole opartej na dowodach MODERATOR uzyskał dyplom Trenera Biznesu, a następnie ukończył Szkołę Trenerów Biznesu Akademii SET. Na co dzień pracuje w Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędzie Pracy z osobami bezrobotnymi oraz poszukującymi i chcącymi zmienić pracę. Ma doświadczenie w pracy w projektach współfinansowanych ze środków unijnych gdzie pracował m.in. z pracownikami oświaty, młodzieżą szkolną, oraz osobami zainteresowanymi pracą zagranicą. Specjalizuje się w rozwoju kompetencji miękkich, treningu mentalnym oraz prowadzi trening zarządzania stresem z wykorzystaniem metody treningu progresywnego Jacobnsona, treningu oddechowego i wizualizacji. Prywatnie spełnia się w życiu rodzinnym jako mąż wspierający żonę w prowadzeniu własnej działalności oraz ojciec bawiący się z córką i synem w odkrywanie świata. Jest pasjonatem sportu, w tym, m. in. byłym mistrzem Dolnego Śląska w rajdach samochodowych.

 

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy