COVID HR i Prawa – Powrót do normalności bez dyskryminacji

Data wydarzenia: 22/06/2021 10:00

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z OCRGThe Adecco Group oraz kancelarią SDZLegal Schindhelm   zaprasza na bezpłatne spotkanie z cyklu „ Kawa HR i Prawa” pt.: „ COVID HR i Prawa_ Powrót do normalności bez dyskryminacji”

Spotkanie odbędzie się 22 czerwca br. o godzinie 10:00

Kontynuujemy wątek rozpoczęty przy okazji ostatniego spotkania przy kawie poświęcając całe jedno wydarzenie na zagadnienia okołocovidowe.

Jak wrócić do normalności, zabezpieczyć biznes i zaszczepionych już pracowników, nie dyskryminując pozostałych? Jak zdobyć informacje o zaszczepionych? Jak zorganizować pracę na nowo respektując zasady bezpieczeństwa?…Nasi eksperci postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania i dylematy w tej nowej rzeczywistości, a zaprzyjaźnione firmy pokażą dobre praktyki i powiedzą kilka słów o tym co się udało a z czym nadal się borykają wracając do „normalności”. Aby pokazać problemy z perspektywy różnych biznesów swoimi doświadczeniami podzielą się przedstawiciele firmy produkcyjnej Schattdecor Sp. z o.o. oraz sieci handlowej Kaufland.

Zachęcamy do przesyłania pytań jeszcze przed spotkanie na adres mailowy:     do dnia 17.06 br.

Nasi eksperci:

Jadwiga Miśtak 

HR-owiec, Menadżer Dywizji HR Consultancy, buduje usługi doradcze w obszarze HR dla Klientów The Addeco Group. Współautorka narzędzi do badania zaangażowania i satysfakcji, programów tranzycji kariery, a także procesów ewaluacji i rozwoju pracowników. Tworzy i rozwija metodologię oraz autorską bibliotekę zadań AC/DC wykorzystywanych zarówno w formie online jak i stacjonarnej. Na co dzień pracuje z klientami z różnorodnych branż, od produkcji, przez centra usług wspólnych, IT po spółki handlowe, realizując kompleksowe projekty budowania i rozwijania procesów i polityk HR. Prowadzi szkolenia i warsztaty, zdobywała doświadczenia zawodowe również w Parlamencie Europejskim oraz sektorze NGO, pracując z interesariuszami rozsianymi od Półwyspu Iberyjskiego, przez Bałkany, Kaukaz aż po Bliski Wschód. Współautorka książki Skuteczna Rekrutacja 2.0 oraz autorka artykułów dla czasopism i portali branżowych takich jak: Personel i Zarządzanie, Puls HR.Posiada certyfikację z zakresu testów i kwestionariuszy SHL oraz Extended Disc, gościnnie wykładała przedmiot Rozwój i ocena pracownicza na studiach MBA w WSIiZ.

Wojciech Zając  

Radca prawny, partner kierujący działem prawa pracy w Kancelarii Prawnej Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy sp. k. działającej w międzynarodowej sieci Schindhelm. Jest autorem szeregu artykułów, opracowań i wykładów z zakresu zbiorowego i indywidualnego prawa pracy, m.in. dotyczących tematyki elastycznych form zatrudnienia, czasu pracy, odpowiedzialności materialnej i porządkowej pracowników, problematyki związkowej, równego traktowania pracowników i mobbingu. Stale współpracuje jako wykładowca z Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową, Brytyjsko Polską Izbą Handlową oraz Dolnośląskim Forum HR prowadząc wykłady z prawa pracy dla przedsiębiorców. Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. W zakresie prawa pracy doradza i prowadzi działalność szkoleniową głównie dla przedsiębiorstw z udziałem kapitału zagranicznego m.in. z branży motoryzacyjnej (produkcja autobusów, silników samochodowych, wyposażenia, podzespołów mechanicznych), budowlanej (podmioty realizujące prace budowlane, produkcja materiałów budowlanych, produkcja maszyn budowlanych), gospodarki odpadami, przemysłu elektronicznego, handlu (sieci handlowe), przemysłu spożywczego, usług medycznych, produkcji maszyn, branży IT, usług architektonicznych i nadzoru budowlanego. Wojciech Zając zastępuje swoich Klientów w sporach sądowych z zakresu prawa pracy oraz reprezentuje ich przed organami kontroli pracy, w tym Państwową Inspekcją Pracy.

Przedstawiciele pracodawców:

Małgorzata Ławnik

 

Dyrektor Pionu Personalnego Kaufland Polska. Doświadczony menedżer wysokiego szczebla, od 18 lat związana z firmą Kaufland, w której odpowiada za politykę personalną w całej sieci w Polsce. Pasjonatka biegania, czytania oraz dalekich i bliskich podróży.

Łukasz Majcher

 

Dyrektor Zakładu w Głuchołazach i Członek Zarządu Schattdecor Sp. z o.o. Z w/w firmą związany od 2003 roku, głównie z obszarem techniczno-zakupowym.  Z zainteresowań wymienia głównie: literaturę faktu, reportaże, inspirujące wywiady oraz Futsal.

REJESTRACJA

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy