Cyberbezpieczeństwo – realna potrzeba każdego biznesu

Data wydarzenia: 28/05/2021 13:00 - 14:30

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z firmą ZGODA.NET zaprasza na bezpłatne webinarium: Cyberbezpieczeństwo – realna potrzeba każdego biznesu.

Spotkanie odbędzie się 28 maja 2021 r. od 13:00 do 14:30.

  • Cyberataki to jeden z elementów naszej codziennej rzeczywistości, także w Polsce. Coraz częstsze i coraz bardziej sprytne zarazem naruszenia bezpieczeństwa dowodzą, że mamy do czynienia z globalnym problemem.
  • Czy jesteś świadomy tych zagrożeń?
  • Mimo coraz bardziej zaawansowanych narzędzi ochrony danych, zapewnienie bezpieczeństwa rokrocznie staje się coraz trudniejsze.
  • Z jakimi wyzwaniami cyberbezpieczeństwa zmagają się obecnie firmy?
  • Jak możesz zadbać o bezpieczeństwo swojego biznesu, a także swoich Klientów?

 

Te kwestie poruszymy na najbliższym webinarze, który poprowadzi Wiktor Zgodziński, CEO firmy zgoda.net.  

Wiktor Zgodziński – z branżą IT związany od ponad 21 lat. Jego pasją jest rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem właściwych rozwiązań technologicznych. Uwielbia dzielić się wiedzą i doświadczeniem, a tym samym wspierać firmy w bezpiecznym, biznesowym wzroście. W zgoda.net odpowiada za kierunek rozwoju oraz nowe produkty. Zawsze czujny i zawsze na bieżąco z najnowszymi metodami cyberochrony.

Parę informacji od firmy ZGODA.NET:

„Jesteśmy zgranym zespołem ekspertów, a zarazem pasjonatów IT, którzy tę właśnie pasję przekuwają w działania na rynku IT już od ponad 17-stu lat. Jesteśmy złotym partnerem Microsoft, mamy doświadczenie, wiedzę i sprawdzone procedury, dzięki którym wspieramy przedsiębiorstwa w nieustannym rozwoju i bezpiecznej, cyfrowej transformacji. Każdy Klient to nowa historia i indywidualne podejście. Świadomość, że wdrażane przez nas rozwiązania ułatwiają im życie i realnie uczestniczą w rozwoju ich firm, stale napędza nas do działania. Nasza wspólna droga nie kończy się jednak na wdrożeniu. Swoich Klientów traktujemy jak partnerów w biznesie i prowadzimy ich ku rozwojowi, edukując w zakresie bezpieczeństwa, czy szkoląc z obsługi narzędzi, których używają w codziennej pracy.

Wierzymy, że kluczem do sukcesu we współpracy z Klientem jest uważne wsłuchanie się w jego potrzeby i wyjście im naprzeciw. W portfolio naszych Klientów, znajdują się marki takie jak Scania, Devire, czy TCL.”

REJESTRACJA

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy