Cykl seminariów #Scale2Emirates z MK Business

Data wydarzenia: 25/04/2022 - 28/04/2022

Brak opisu obrazka

Szanowni Państwo,

 

w imieniu MK Business mamy przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkową serię seminariów #Scale2Emirates, podczas której będą Państwo mieli okazję zapoznać się z możliwościami oraz potencjałem rynku Zjednoczonych Emiratów Arabskich dla rozwoju startupów i firm z sektora nowych technologii.

 

Dzięki uczestnictwu w seminarium będą mieli Państwo okazję m.in.:

  • dowiedzieć się jak globalnie wyskalować swój biznes, aby odnieść sukces;
  • sprawdzić dlaczego właśnie Emiraty są rynkiem wartym uwagi w przypadku międzynarodowej ekspansji;
  • poznać success stories polskich firm z branży nowych technologii, które dostrzegły i wykorzystały potencjał rynku ZEA oraz z powodzeniem działają na tym rynku;
  • zaznajomić się ze strategicznymi programami oferowanymi przez ZEA dla wsparcia rozwoju firm na swoim rynku;
  • spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami środowiska technologicznego z Dubaju.

 

Prelegentami wydarzenia są:

  • eksperci z firmy MK Business Link;
  • goście ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, przedstawiciele największych na Bliskim Wschodzie platform networkingowych dla startupów oraz firm z branży nowych technologii;
  • przedstawiciele firm, które odniosły już sukces na tamtych rynkach.

 

Seminaria odbędą się w Warszawie, Krakowie oraz Gdańsku i będą prowadzone w języku angielskim.

 

Kiedy? ->  25-28 kwietnia 2022

Gdzie? -> Kraków, Gdańsk i Warszawa

Dla kogo? -> Firmy i startupy branży technologicznej z rozwiązaniami z zakresu m.in.: Software Solutions, Mobility, Digital & Social Media, Fintech, E-commerce, Blockchain, AI, Medical Tech, Smart Cities, Chmury, Big Data, Internet of things.

 

Zachęcamy do zapoznania się z programami pod poniższymi linkami. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

O potencjale ZEA:

Wraz z wdrożeniem strategii „UAE Strategy for the Fourth Industrial Revolution” (4IR) i ustanowieniem Ministerstwa Sztucznej Inteligencji (Ministry for Artificial Intelligence), ZEA umocniło swoją pozycję, jako jedna z najprężniej działających destynacji dla globalnego rozwoju technologicznego oraz innowacji. Dzięki kompleksowym programom rządowym i szerokiemu wachlarzowi rozwiązań, które mają na celu wspierać wykorzystanie technologii zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym, ZEA są jednym z liderów w tym zakresie, nie tylko w regionie, ale także na całym świecie.

 

Partnerzy wydarzenia:

Gitex Global, North Star, Global Dev Slam, AI Everything, Future Blockchain Summit, Fintech Surge, Marketing Mania, Agencja Rozwoju Pomorza, Fundacja Kraków Miastem Startupów,  Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Izba Gospodarki Elektronicznej.

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy