„Dokąd zmierza rynek energii w Polsce w czasach wojny, pandemii i Europejskiego Zielonego Ładu?”

Data wydarzenia: 12/04/2022 09:30 - 15:00

Szanowni Państwo,

 mamy ogromną przyjemność zaprosić Przedstawicieli Państwa firmy na bezpłatne spotkanie stacjonarne pn. „Dokąd zmierza rynek energii
w Polsce
w czasach wojny, pandemii i Europejskiego Zielonego Ładu?”, które odbędzie się w dn. 12 kwietnia 2022 r. w godz. 9:30 – 15:00 w Centrum Technologii Energetycznych w Świdnicy (ul. Stalowa 2).
Konferencja organizowana jest przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną „INVEST-PARK” we współpracy z ekspertami branży energetycznej w Polsce.

 

Brak opisu obrazka

 

Drodzy Państwo. Żadna z firm analitycznych nie przewidywała nawet w najśmielszych scenariuszach wydarzeń z jakimi musimy się dzisiaj mierzyć na rynku energii w Polsce i Europie. Ceny energii elektrycznej i paliwa gazowego zmieniają się na Towarowej Giełdzie Energii dokonując skoków w górę i spadków w zakresie nienotowanym dotychczas w całej historii giełdy, powodując olbrzymie zawirowania i niepewność w jakim kierunku będzie podążał cały rynek energii. W trakcie naszego spotkania postaramy się wskazać rozwiązania i modele zakupowe jakimi można przeciwdziałać tym dynamicznym i niepewnym zmianom z jakimi mamy do czynienia na obecnym rynku energii.

 

Podczas konferencji dowiecie się Państwo o:

  • Rynku energii w Polsce w czasach wojny, pandemii i Europejskiego Zielonego Ładu.
  • Systemach fotowoltaicznych dla przemysłu, czyli jak je zaplanować i zrealizować z głową.
  • Modelach uczestnictwa w rynku energii dla wytwórców systemów fotowoltaicznych w przedsiębiorstwach.
  • Energetyce wiatrowej w Polsce, jaki jest aktualny stan i w jakim kierunku podąża.
  • Bezpieczeństwie prowadzenia projektów wdrożenia systemu kogeneracji w przedsiębiorstwach.
  • Rynku mocy i programie DSR, jako szansy dla przedsiębiorstw w dzisiejszych czasach.

 Konferencja odbędzie się w dn. 12 kwietnia 2022 r. w Centrum Technologii Energetycznych w Świdnicy (CTE w Świdnicy, ul. Stalowa 2) w godz. 9:30 – 15:00, która zakończy się lunchem i zwiedzaniem obiektu CTE dla uczestników.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie swojego udziału. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia listy uczestników.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 11.04.2022 r. na adres: p.cichon@invest-park.com.pl

Osoby, które się zarejestrują, otrzymają wiadomość potwierdzającą uczestnictwo w spotkaniu oraz szczegóły dotyczące agendy.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Panem Piotrem Cichoniem, tel. +48 609 050 118 lub p.cichon@invest-park.com.pl

 

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy

Skontaktuj się z nami
w sprawie oferty
Ikona koperty