Finansowanie oraz wsparcie przedsiębiorców w ekspansji zagranicznej

Data wydarzenia: 15/11/2021 10:00 - 12:00

 

Szanowni Państwo

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Bankiem Gospodarstwa Krajowego oraz KUKE zaprasza na bezpłatne webinarium: Finansowanie oraz wsparcie przedsiębiorców w ekspansji zagranicznej,

które odbędzie się 15 listopada br. o godzinie 10:00.

 

Planują Państwo inwestycje jeszcze w tym roku? A może zastanawiacie się nad wkroczeniem na rynek zagraniczny? Ten webinar jest dla Was.
Agenda webinarium:

BGK
Finansowanie przedsiębiorstw przez Bank Gospodarstwa Krajowego
• Jak BGK finansuje potrzeby inwestycyjne przedsiębiorstw? – Ewa Nowak-Iskra, Dyrektor Regionu Dolnośląskiego
• Wsparcie przedsiębiorstw w ekspansji zagranicznej – Joanna Wierzbowska, Ekspert ds. sprzedaży finansowania handlu

KUKE
Narzędzia wsparcie inwestycji oraz eksportu w ofercie KUKE S.A. – nowe rozwiązania
Prezentacja będzie przedstawiać przekrojowo rozwiązania KUKE S.A. wspierające inwestycje oraz eksport, ze szczególnym uwzględnieniem nowych rozwiązań, zwłaszcza gwarantowanych przez Skarb Państwa gwarancji płatniczych dla banków udzielających kredytów przeznaczonych na finansowanie inwestycji krajowych generujących eksport.

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Ewa Nowak-Iskra – Dyrektor Regionu Dolnośląskiego Banku Gospodarstwa Krajowego z siedzibą we Wrocławiu

Z sektorem bankowym związana od ponad 20tu lat. W tym czasie kierowała zespołami bankowości korporacyjnej odpowiedzialnymi za relacje z małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami w największych instytucjach finansowych w Polsce. Obecnie stoi na czele Regionu Dolnośląskiego Banku Gospodarstwa Krajowego z siedzibą we Wrocławiu. Realizuje misję BGK uczestnicząc w inwestycjach i inicjatywach ważnych z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju społeczno-gospodarczego Dolnego Śląska łącząc środowiska samorządowe, przedsiębiorców i świat nauki. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu o specjalności studia europejskie oraz IESE Business School.

Joanna Wierzbowska – Absolwentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie ze specjalizacją rynków wschodnich. Posiada ponad 6-letnie doświadczenie w finansowaniu handlu. W Banku Gospodarstwa Krajowego od 2014 roku, obecnie na stanowisku eksperta ds. sprzedaży finansowania handlu, odpowiada m.in. za wspieranie eksportu. Wcześniej związana z organizacją imprez targowych.

Rafał Szymczak – Starszy Specjalista

Biuro Ubezpieczeń Strukturyzowanych w Departamencie Ubezpieczeń i Współpracy Międzynarodowej KUKE S.A.

 

 

Zarejestruj się klikając w grafikę:

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy