HR i Biznes w nowej rzeczywistości

Data wydarzenia: 17/06/2020 12:30 - 14:00

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z panem Łukaszem Chodkowskim, Dyrektorem Zarządzającym Déhora oraz Adwokatem Michałem Kibil z kancelarii Kibil i Wspólnicy Sp. K.,  zaprasza państwa na bezpłatne webinarium:

HR i Biznes w nowej rzeczywistości”, które odbędzie się 17 czerwca 2020 r. w godz. 12:30 do 14:00.

Agenda merytoryczna:

 1. Analiza rynku pracy podzielona na dwie części:
  • Część 1 – prehistoria czyli styczeń 2020,
  • Część 2 – teraźniejszość,
 2. Czy powinniśmy (znowu/nadal) martwić się młodymi pokoleniami?
 3. postCovid Employer branding,
 4. Uberyzacja rynku pracy – nowy trend?
 5. Przegląd najciekawszych rozwiązań wdrażanych przez polskie firmy, jako dowód na to, że się nie daliśmy 😊

Udział w webinarium jest bezpłatny.

REJESTRACJA NA SPOTKANIE

Brak opisu obrazka

 

 • Łukasz Chodkowski – Dyrektor Zarządzający, Déhora. Współzałożyciel polskiego oddziału międzynarodowej firmy doradczej Déhora. Specjalizuje się we wdrażaniu optymalnych harmonogramów czasu pracy w przedsiębiorstwach produkcyjnych oraz skutecznych rozwiązań i narzędzi informatycznych mających na celu poprawę jakości planowania czasu pracy. W kręgu jego zainteresowań zawodowych znajduje się też kwestia wpływu zmianowości i nieregularności systemu pracy na pracownika.
 • Michał Kibil – Partner Zarządzający, Adwokat, Kancelaria Kibil i Wspólnicy Sp. K. Doradza oraz szkoli we wszelkich kwestiach związanych z szeroko pojętą tematyką zatrudniania pracowników, prawa autorskiego, ochrony danych osobowych oraz prawa nowych technologii. Jest jednym z partnerów prawnych Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji oraz Koalicji na rzecz Polskich Innowacji. Wspiera przedsiębiorców we wdrażaniu projektów z zakresu nowych technologii, w tym opartych na Blockchain, AI, machine learning oraz IOT. Jest specjalistą z zakresu ochrony danych osobowych i zarządzania własnością intelektualną w rozwiązaniach technologicznych. Posiada zróżnicowanie doświadczenie projektowe w pracy z klientami na różnych etapach rozwoju przedsiębiorstwa: od wspierania startup-ów (w tym na etapie pozyskiwania finansowania w oparciu o rozwiązania takie jak ICO, crowfunding, czy też z VC) przez zabezpieczanie know-how spółek technologicznych, analizy prawnego background’u dla budowanego narzędzia, tworzenie ram prawnych dla wprowadzanych technologii, aż po bieżące doradztwo przy rozwoju gotowego produktu. Popularyzuje wiedzę na temat nowych technologii regularnie występując w roli prelegenta na wiodących kongresach poświęconych nowym technologiom takich jak Blockchain Alliance czy Ogólnopolski Kongres Profesjonalistów IT, a ostatnio jako mentor na Global Legal Hackathon 2019. Bierze także udział w podcastach, audycjach radiowych czy szkoleniach organizowanych przez ogólnopolskie firmy szkoleniowe. Jest jednym ze współautorów eksperckiego Raportu Blockchain w Polsce przedstawiającego możliwości wykorzystania tej technologii w różnych sektorach gospodarki.
Kategorie wydarzenia:

Partnerzy