II KONFERENCJA WSPARCIE DLA BIZNESU – czwartek 16.03 godz. 8:30, Q Hotel Plus Bielany Wrocławskie

Data wydarzenia: 16/03/2023 08:30 - 15:30

Szanowni Państwo,

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z organizacjami wspierającymi polskie przedsiębiorstwa, ma przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie informacyjne, dotyczące aktualnych form wsparcia przedsiębiorców, którzy prowadzą swoje działalności w Polsce i za granicą pn.

„II KONFERENCJA WSPARCIE DLA BIZNESU, czyli źródła finansowania przedsiębiorstw. Bezpieczny EXPORT szansą na rozwój firm”

Brak opisu obrazka

Udział w konferencji potwierdzili poniżsi kluczowi partnerzy WSSE „INVEST-PARK” sp. z o.o. obsługujący programy wspierające działalności przedsiębiorców zarejestrowanych w Polsce.

Brak opisu obrazka

 

Spotkanie odbędzie się w dniu 16.03.2023 r. w godzinach 8:30 – 15:30 w nowo otwartym obiekcie Q Hotel Plus Bielany Wrocławskie, przy Wrocławiu (ul. Szwedzka 7, sala konferencyjna Ballroom C).

📌 Termin i godziny spotkania? – 16 marzec 2023 r. w godzinach 8:30 – 15:30.

📌 O czym będziemy rozmawiać? – o dotacjach, dofinansowaniach i programach wsparcia przedsiębiorców.

📌 Gdzie? – spotkanie stacjonarne w Q Hotel Plus na Bielanach Wrocławskich (ul. Szwedzka 7, sala konferencyjna Ballroom C).

📌 Dla kogo? – dla przedsiębiorców zarejestrowanych w Polsce i funkcjonujących w obszarze zarządzania wałbrzyskiej Strefy (woj. dolnośląskie, wielkopolskie i opolskie).

 

Pod koniec konferencji obędzie się lunch dla uczestników, połączony z częścią networkingową, gdzie będą Państwo mogli porozmawiać z ekspertami spotkania.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona. Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest zarejestrowanie się poprzez link rejestracyjny. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia listy uczestników.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 14.03.2023 r. za pomocą formularza rejestracyjnego:

REJESTRACJA

Osoby, które się zarejestrują, otrzymają wiadomość potwierdzającą uczestnictwo w wydarzeniu oraz szczegóły dotyczące agendy spotkania. Prosimy o przekazywanie informacji o konferencji osobom zajmującymi się tematami dotacji i dofinansowań w Państwa przedsiębiorstwie.

Brak opisu obrazka

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z:

p. Piotrem Cichoniem, t. +48 609 050 118

p. Patrycją Pawlak, t. +48 885 557 766

 

#PunktKonsultacyjnyWSSE

#WałbrzyskaStrefaEksportera

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy