JPK – najczęstsze wątpliwości

Data wydarzenia: 26/01/2022 10:00 - 11:30

JPK – najczęstsze wątpliwości

26 stycznia 2022 r. od 10:00 do 11:30.

Na webinarze zaprezentujemy obowiązki związane z wypełnianiem i składaniem plików JPK_V7. Wskażemy najczęściej popełniane błędy i odpowiemy na pytania zgłaszane przez przedsiębiorców, z uwzględnieniem wyjaśnień publikowanych przez Ministerstwo Finansów. Zapoznamy się także ze zmianami, które weszły w życie w zakresie JPK_V7 od początku 2022 r.

Na webinar zapraszamy wszystkie osoby, które biorą udział w przygotowywaniu plików JPK_V7. Naszym celem jest przekazanie wiedzy, dzięki której wypełnianie JPK_V7 przestanie być kolejnym uciążliwym obowiązkiem w życiu firmy.

Sporządzasz pliki JPK_V7? Tracisz kolejne godziny na analizowaniu kodów GTU? Zastanawiasz się czy powinieneś przedłożyć czynny żal w związku z korektą JPK_V7? Jeśli tak, to nasz webinar jest dla Ciebie!

 

Nasz ekspert:

Adam Wnuk– Doradca podatkowy w Sendero Tax & Legal

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z podatkiem od towarów i usług – w tym w prowadzeniu rozliczeń zagranicznych Klientów na gruncie tego podatku (VAT compliance) i tematyce Jednolitych Plików Kontrolnych – podatkiem akcyzowym oraz wybranymi kwestiami z zakresu CIT i PIT. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje również m.in.: przygotowywanie opinii i komentarzy podatkowych oraz sporządzanie wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych, odwołań, skarg do sądów administracyjnych i innych pism w imieniu Klientów, udział w sporach z administracją podatkową, w tym w ramach postępowań sądowo-administracyjnych, przeprowadzanie audytów (przeglądów) podatkowych, prowadzenie sprawozdawczości w ramach systemu Intrastat (Intrastat Compliance), kwestie związane z obsługą Platformy Usług Elektronicznych Skarbowo-Celnych (PUESC), w tym podsystemów Intrastat i EMCS.  Autor artykułów z dziedziny prawa podatkowego, które są publikowane w prasie ekonomiczno-prawnej (m.in. w dzienniku Rzeczpospolita) oraz współtworzy treści na Blogu VAT.

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W GRAFIKĘ:

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia: Brak kategorii

Partnerzy