Kawa HR i Prawa_ALERT Ukraina

Data wydarzenia: 30/03/2022 10:00 - 12:00

 

Szanowni Państwo,

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z OCRG, The Adecco Group oraz kancelarią SDZLegal Schindhelm   zaprasza na bezpłatne spotkanie z cyklu „ Kawa HR i Prawa” pt.:

 

 

„ Kawa HR i Prawa_ALERT Ukraina”

 

które odbędzie się 30 marca br. o godzinie 10:00

 

Teraz kiedy tak wiele się dzieje a nasza spontaniczna pomoc jest nieoceniona, wspólnie z naszymi ekspertami i gośćmi zastanowimy się jak tę spontaniczną pomoc zamienić na długofalowe działanie systemowe. Co może zrobić pracodawca i czy chcąc pomóc musi działać wbrew planom biznesowym?

Nasi eksperci postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania i dylematy w tej nowej rzeczywistości, a ich goście pokażą dobre praktyki i powiedzą kilka słów o tym co się udało a gdzie wciąż widzą zagrożenia?

 

Zachęcamy do zadawania pytań jeszcze przed spotkanie na adres mailowy:

 

 

 

 

Nasi eksperci:

 

Jadwiga Miśtak 

HR-owiec, Menadżer Dywizji HR Consultancy, buduje usługi doradcze w obszarze HR dla Klientów The Addeco Group. Współautorka narzędzi do badania zaangażowania i satysfakcji, programów tranzycji kariery, a także procesów ewaluacji i rozwoju pracowników. Tworzy i rozwija metodologię oraz autorską bibliotekę zadań AC/DC wykorzystywanych zarówno w formie online jak i stacjonarnej. Na co dzień pracuje z klientami z różnorodnych branż, od produkcji, przez centra usług wspólnych, IT po spółki handlowe, realizując kompleksowe projekty budowania i rozwijania procesów i polityk HR. Prowadzi szkolenia i warsztaty, zdobywała doświadczenia zawodowe również w Parlamencie Europejskim oraz sektorze NGO, pracując z interesariuszami rozsianymi od Półwyspu Iberyjskiego, przez Bałkany, Kaukaz aż po Bliski Wschód. Współautorka książki Skuteczna Rekrutacja 2.0 oraz autorka artykułów dla czasopism i portali branżowych takich jak: Personel i Zarządzanie, Puls HR.Posiada certyfikację z zakresu testów i kwestionariuszy SHL oraz Extended Disc, gościnnie wykładała przedmiot Rozwój i ocena pracownicza na studiach MBA w WSIiZ.

 

Wojciech Zając  

Radca prawny, partner kierujący działem prawa pracy w Kancelarii Prawnej Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy sp. k. działającej w międzynarodowej sieci Schindhelm. Jest autorem szeregu artykułów, opracowań i wykładów z zakresu zbiorowego i indywidualnego prawa pracy, m.in. dotyczących tematyki elastycznych form zatrudnienia, czasu pracy, odpowiedzialności materialnej i porządkowej pracowników, problematyki związkowej, równego traktowania pracowników i mobbingu. Stale współpracuje jako wykładowca z Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową, Brytyjsko Polską Izbą Handlową oraz Dolnośląskim Forum HR prowadząc wykłady z prawa pracy dla przedsiębiorców. Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. W zakresie prawa pracy doradza i prowadzi działalność szkoleniową głównie dla przedsiębiorstw z udziałem kapitału zagranicznego m.in. z branży motoryzacyjnej (produkcja autobusów, silników samochodowych, wyposażenia, podzespołów mechanicznych), budowlanej (podmioty realizujące prace budowlane, produkcja materiałów budowlanych, produkcja maszyn budowlanych), gospodarki odpadami, przemysłu elektronicznego, handlu (sieci handlowe), przemysłu spożywczego, usług medycznych, produkcji maszyn, branży IT, usług architektonicznych i nadzoru budowlanego. Wojciech Zając zastępuje swoich Klientów w sporach sądowych z zakresu prawa pracy oraz reprezentuje ich przed organami kontroli pracy, w tym Państwową Inspekcją Pracy.

 

Zaproszeni goście:

 

Krzysztof Kwaśny – General Manager, Supply Chain, Human Resources & Corporate Affairs ,Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

 

Piotr Kuron – Dyrektor Operacyjny LHH Polska, Trener pracującym z zespołami w zmianie i współautor projektu wsparcia dla osób z Ukrainy jaki firma LHH wdraża w Polsce

 

 

Proszę o rejestrację poprzez wejście w grafikę:

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy