Legalizacja pracy – jak zatrudniać cudzoziemców

Data wydarzenia: 03/07/2020 12:30 - 14:00

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Agencją Zatrudnienia KSSERVICE SA zaprasza na bezpłatne webinarium:

Legalizacja pracy – jak zatrudniać cudzoziemców”, które odbędzie się 3 lipca br. o godzinie 12:30

Podczas spotkania nasi eksperci powiedzą jak przeprowadzić proces zatrudniania pracowników z Ukrainy lub innych krajów w oparciu o procedurę uproszczoną (oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi ). Przedstawią zasady ogólne, podstawy prawne i zaprezentują najlepsze praktyki na przykładzie legalizacji pracy obywateli Ukrainy.

Agenda merytoryczna

 • Regulacje prawne dotyczące legalnego pobytu i pracy cudzoziemca
 • Procedura uproszczona ( oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi )
 • Rodzaje wiz i pozwoleń
 • Zatrudnienie cudzoziemca – obowiązki pracodawcy i pracownika
 • Legalizacja zatrudnienia – krok po kroku.

Nasi Eksperci:

 • Artem Tomin, Manager Działu Rekrutacji Ukraina,Agencja Zatrudnienia KS Service SA.
  Ekspert i praktyk z wieloletnim doświadczeniem w sprawach legalizacji i zatrudniania cudzoziemców. Doradza i prowadzi procesy legalizacji pracowników z Ukrainy. Od kilku lat związany z obszarem zatrudniania cudzoziemców, zarządza zespołem rekruterów i specjalistów realizując projekty rekrutacyjne oparte na zatrudnianiu dużych grup pracowników. Współpracuje z pracodawcami różnych branż produkcyjnych m.in. produkcja mebli, sprzętu medycznego, motoryzacja i energia wiatrowa.
 • Katarzyna Soboczyńska, Manager Sprzedaży, Agencja Zatrudnienia KS Service SA.
  Ma ponad 15-letnie doświadczenie w  środowisku biznesowym w wielu obszarach: relacji biznesowych, negocjacji, sprzedaży, zatrudniania. Doradza Klientom przy projektach obejmujących zatrudnienie grup pracowników tymczasowych, szczególnie w branżach produkcyjnych. Prelegentka podczas konferencji i spotkań z zakresu HR. Od kilku lat angażuje się w rozwój współpracy biznesu w Wielkopolsce i na Pomorzu Zachodnim.

REJESTRACJA

Brak opisu obrazka

 

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy