Ludzie i Maszyny – Wyzwania w Utrzymaniu Ruchu_ Komunikowanie celów i budowanie wokół nich skutecznych zespołów

Data wydarzenia: 06/04/2022 10:00 - 12:00

Drodzy Państwo,

 

Przygotowaliśmy dla Państwa coś zupełnie nowego.

Odpowiadając na zgłaszane potrzeby, poszerzamy nasze webinarowe wsparcie o nowe działy i zupełnie nowych Ekspertów.

Tym razem postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej działom Utrzymania Ruchu, w tym problemom z jakimi się borykają i dowiedzieć od Państwa jakie wyzwania w Państwa organizacjach stoją przed pracownikami UR.

 

WSSE wraz z Seam Group i LHH zaprasza Państwa na cykl bezpłatnych webinarów :

 

„Ludzie i Maszyny – Wyzwania w Utrzymaniu Ruchu”

 

Podczas zaplanowanych 4 spotkań dowiedzą się Państwo więcej nt.: Redukcji awaryjności i optymalizacji prewencyjnego Utrzymania Ruchu; zarządzania zmianą w środowisku technicznym; mierzenia i analizy efektywności Utrzymania Ruchu i Zarządzania Majątkiem; komunikowania celów i budowania wokół nich skutecznych zespołów.

 

Serdecznie zapraszamy  na 4 spotkanie!

 

***

Webinar: Ludzie i Maszyny – Wyzwania w Utrzymaniu Ruchu_ Komunikowanie celów i budowanie wokół nich skutecznych zespołów

6 kwietnia 2022 r., godz. 10:00

 

Dyskusje na warsztatach dla liderów firm produkcyjnych pokazują jak ważny jest obszar komunikowania, a w konsekwencji monitorowania wyznaczonych celów. Presja czasu, natłok priorytetów powodują, że łatwo jest zapomnieć jak istotne jest efektywne delegowanie będące podstawą powyższego procesu (m.in., żeby pracownik usłyszał i zrozumiał). Wyzwaniem bywa także budowanie skutecznych, grających do jednej bramki, nastawionych na realizacje celów zespołów. Wiele jest też kontrowersji wokół tego, co bardziej sprawdza się w zarządzaniu – kontrola czy zaufanie. Jak sobie zatem z tym poradzić, z jakich narzędzi warto korzystać?

 

Agenda spotkania:

 

  • Mądre delegowanie to dobry początek
  • Jak monitorować cele, by uniknąć porażki?
  • Jak prowadzić rozmowy 1/1 z pracownikiem oraz jak pracować zespołowo w obszarze realizacji celów?
  • Kontrola czy zaufanie – co się sprawdza?
  • Co sprawia, że ludzie nie grają do jednej bramki
  • Atrybuty efektywnego zespołu
  • Q&A

 

Do kogo skierowane jest webinar?:

 

Spotkanie skierowane jest głównie do managerów działów UR ale także do działów HR i HR BP, którzy są wsparciem dla UR w ich codziennych wyzwaniach

 

Prowadzący:

 

Aleksandra Ledwoń 

Coach / Trener / Konsultant Kariery LHH  (LEE HECHT HARRISON POLSKA Sp. z o.o.)

 

Akredytowany Coach ICF, Trener, Konsultant kariery z 19 doświadczeniem w projektach rozwojowych i zmianowych. 6 letnia praktyka w zarządzaniu oddziałem firmy, prowadzeniu i koordynacji dużych projektów outplacementowych i unijnych. Współpracuje z LHH od ponad 13 lat specjalizując się w : warsztatach rozwojowych dla kadry zarządzającej wszystkich szczebli organizacji, pracowników z pierwszej linii (brygadzistów) oraz specjalistów z różnych branż; warsztatach zmianowych dla menedżerów i zespołów pomagając im w przechodzeniu przez trudne zmiany organizacyjne – wsparcie w procesie restrukturyzacji/komunikowania zmiany; coachingu menedżerskim i mentoringowym; coachingu kariery; warsztatach planowania kariery i budowania wizerunku; spotkaniach interwencji kryzysowej ETM (Employee Transition Meeting).

Jako Coach Kariery prowadzi zajęcia indywidualne i warsztatowe z klientami z rożnych branż, na zróżnicowanych poziomach organizacyjnych, od klienta produkcyjnego po korporacyjnego: Management Team i Dyrektorzy, Kierownicy, kluczowi eksperci, Liderzy, Specjaliści, Pracownicy produkcyjni.

Powadziła także szkolenia, wykłady i warsztaty dla studentów i absolwentów podczas Targów Pracy oraz projektu Inżynieria Kultury. Udział w akcji gazety Wieczór Wrocławia „Szukamy pracy” oraz audycjach Radia Wrocław z zakresu lokalnego rynku pracy.

 

REJESTRACJA

Brak opisu obrazka

 

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy