Ludzie i Maszyny – Wyzwania w Utrzymaniu Ruchu_ Zarządzanie zmianą w środowisku technicznym

Data wydarzenia: 02/03/2022 10:00

 Ludzie i Maszyny – Wyzwania w Utrzymaniu Ruchu_ Zarządzanie zmianą w środowisku technicznym

02 marca 2022 r. godz. 10.00 

Rzeczywistość wokół nas „zwariowała”, żyjemy w świecie VUCA, nieprzewidywalnym, zmiennym i ulotnym. Z tą zmienną rzeczywistością borykają się także liderzy w firmach produkcyjnych. Ich wyzwania to zarówno komunikowanie zmian sfrustrowanym nimi pracownikom, jak i zderzanie się z ich emocjami, utrzymanie efektowności zespołu. Dodatkową trudnością jest komunikacja, budowanie swojego autorytetu, gdy lider nie ma pełnych informacji i sam nie wie, czy zmiany idą w dobrym kierunku. Aby zarządzanie zespołem w świecie VUCA było efektywne, by móc funkcjonować w sytuacji przeciążenia, warto zadbać o siebie, zbudować rezyliencję/swoją „warstwę ochronną”.

 

Agenda spotkania:

1) Z czym borykają się liderzy w firmach produkcyjnych – zarządzanie w świecie VUCA

2) Mechanizmy, które wpływają na postawę i działania ludzi w czasie zmiany – krzywa zmiany

3) „Check lista” lidera VUCA – jak wspierać ludzi w zmianie

4) Autoryzacja zmiany – uświadomienie wagi własnego nastawienia do zmiany

5) Waga komunikacji w zmianie – rola lidera, formułowanie komunikatów zmianowych

6) Co pomaga w zarządzaniu sobą w zmianie? Czym jest rezyliencja?

7) Q&A

8) zapowiedź części technicznej z Seam Group

 

Do kogo skierowane jest webinar?:

Spotkanie skierowane jest głównie do managerów działów UR ale także do działów HR i HR BP, którzy są wsparciem dla UR w ich codziennych wyzwaniach

 

Prowadzący:

Brak opisu obrazka

Aleksandra Ledwoń 

Coach / Trener / Konsultant Kariery LHH  (LEE HECHT HARRISON POLSKA Sp. z o.o.) 

Akredytowany Coach ICF, Trener, Konsultant kariery z 19 doświadczeniem w projektach rozwojowych i zmianowych. 6 letnia praktyka w zarządzaniu oddziałem firmy, prowadzeniu i koordynacji dużych projektów outplacementowych i unijnych. Współpracuje z LHH od ponad 13 lat specjalizując się w : warsztatach rozwojowych dla kadry zarządzającej wszystkich szczebli organizacji, pracowników z pierwszej linii (brygadzistów) oraz specjalistów z różnych branż; warsztatach zmianowych dla menedżerów i zespołów pomagając im w przechodzeniu przez trudne zmiany organizacyjne – wsparcie w procesie restrukturyzacji/komunikowania zmiany; coachingu menedżerskim i mentoringowym; coachingu kariery; warsztatach planowania kariery i budowania wizerunku; spotkaniach interwencji kryzysowej ETM (Employee Transition Meeting).

Jako Coach Kariery prowadzi zajęcia indywidualne i warsztatowe z klientami z rożnych branż, na zróżnicowanych poziomach organizacyjnych, od klienta produkcyjnego po korporacyjnego: Management Team i Dyrektorzy, Kierownicy, kluczowi eksperci, Liderzy, Specjaliści, Pracownicy produkcyjni.

Powadziła także szkolenia, wykłady i warsztaty dla studentów i absolwentów podczas Targów Pracy oraz projektu Inżynieria Kultury. Udział w akcji gazety Wieczór Wrocławia „Szukamy pracy” oraz audycjach Radia Wrocław z zakresu lokalnego rynku pracy.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W GRAFIKĘ:

 

Brak opisu obrazka

 

Kategorie wydarzenia: Brak kategorii

Partnerzy