MDR – powrót obowiązku raportowania

Data wydarzenia: 04/10/2023 10:00 - 11:30

Szanowni Państwo,

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią TLA zaprasza na webinarium „MDR – powrót obowiązku raportowania”, który odbędzie się 4 października 2023 r. w godzinach 10:00 – 11:30.

 

Agenda:

  • Zawieszenie i odwieszenie obowiązków
  • Co składa się na schemat
  • Czy da się „zarządzić” obowiązkiem raportowania
  • Raportowanie w praktyce

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Maciej Kubica

Radca prawny, absolwent Prawa i Ekonomii – jednak najbardziej ceni wiedzę i doświadczenie zdobyte w praktyce. Interdyscyplinarne przygotowanie zawodowe umożliwia mu kompleksową realizację projektów związanych z szeroko pojętymi przekształceniami i zmianami organizacyjnymi polegającymi na tworzeniu nowych struktur prawnych.

Wspiera klientów działających w specjalnych strefach ekonomicznych oraz działających na podstawie decyzji o wsparciu – zajmuje się podatkami w ten sposób, by biznes płacił ich jak najmniej. Prowadząc spory z organami podatkowymi pilnuje szczegółów i poszukuje nieszablonowych rozwiązań.

Jakub Skrzyniarz

Absolwent administracji na Uniwersytecie Wrocławskim, specjalizacja – doradztwo podatkowe. Podczas studiów dwukrotnie nagradzany Stypendium Rektora za wyniki w nauce. Ukończył studia podyplomowe na kierunku prawo gospodarcze i handlowe. Obecnie stara się poszerzać swoją wiedzę, pomagając w projektach dotyczących podatków: CIT, VAT oraz podatku od nieruchomości.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W GRAFIKĘ:

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia: Brak kategorii

Partnerzy