Misja biznesowa do Egiptu

Data wydarzenia: 30/05/2022 - 02/06/2022

Brak opisu obrazka

Misja biznesowa do Egiptu

30 maja – 2 czerwca 2022 r.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Krajowa Izba Gospodarcza organizuje wyjazdową misję biznesową do Egiptu w dniach 30 maja – 2 czerwca 2022 r.

Program pobytu i agenda spotkań przygotowywane są we współpracy z naszymi egipskimi partnerami: Federation of Egyptian Chambers of Commerce (FEDCOC), Federation of Egyptian Industries (FEI), Chamber of Commerce in Alexandria (CCA), Alexandria Business Association (ABA) oraz przy wsparciu Ambasady RP w Kairze i Zagranicznego Biura Handlowego.

Zakres branżowy uczestników misji obejmuje głównie sektor:
• Branża zielonych technologii,
• Energetyka,
• Sektor rolno spożywczy,
• Żywność i przetwórstwo żywności.

Zachęcamy do udziału w misji firmy zainteresowane eksportem swoich towarów i usług do Egiptu, udziałem w realizowanych obecnie projektach i dysponujące odpowiednią technologią; zostaną dla nich zorganizowane spotkanie z osobami odpowiedzialnymi za import towarów oraz projekty urbanizacyjne po stronie egipskiej.

Planowany harmonogram:
31 maja, Kair: Polsko-Egipskie Forum Biznesu oraz rozmowy bilateralne z potencjalnymi partnerami organizowane we współpracy z FEDCOC i FEI. Wizyty w instytucjach i organizacjach biznesowych.
1 czerwca, Alexandria: Polsko-Egipskie Forum Biznesu organizowane we współpracy z Aleksandria Business Association oraz Alexandria Chamber of Commerce.

Szczegóły programu misji są aktualnie w trakcie uzgodnień z egipskimi partnerami, Ambasadą RP oraz Zagranicznym Biurem Handlowym w Kairze oraz z organizacjami otoczenia biznesu w Aleksandrii. O dalszych szczegółach poinformujemy po potwierdzeniu zainteresowania udziałem w misji.

Zachęcam do udziału w misji, podane branże należy traktować orientacyjnie; każdorazowo konsultujemy ofertę lub zapotrzebowanie biznesowe polskiej Firmy z naszymi egipskimi partnerami.

Pytania oraz zgłoszenia udziału prosimy kierować do:
Maria Nowakowska
e-mail:
tel.: 506 118 375

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy