Misja Biznesowa do Portugalii

Data wydarzenia: 21/02/2022 - 25/02/2022

Szanowni Państwo,

W imieniu Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej, mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę Misję Biznesowej do Portugalii oraz zaprosić Państwa firmę do udziału w tym wydarzeniu.

Misja Biznesowa do Lizbony będzie miała miejsce w terminie 21-25 lutego 2022 roku. Organizowana jest wspólnie przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) oraz Câmara de Comércio e Indústria Portuguesa (CCIP) – największą izbę gospodarczą w Portugalii. To doskonała okazja, aby znaleźć potencjalnych partnerów w Portugalii oraz bezpośrednio ocenić możliwości biznesowe na tamtejszym rynku.

Misja jest bardzo mocno skoncentrowana na indywidualnych spotkaniach b2b z potencjalnymi portugalskimi partnerami, w ich siedzibach, zgodnie z profilem zadanym przez każdego z polskich uczestników (patrz formularz rejestracyjny w ofercie).

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Misji Biznesowej oraz zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego, niezobowiązującego do wzięcia udziału w Misji klikając w zdjęcie

Brak opisu obrazka

Organizatorzy skontaktują się z wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie Misją.

Termin finalnych zgłoszeń i płatności mija 3 stycznia/7 stycznia 2022, aby umożliwić ponad miesiąc na prace nad umawianiem spotkań.

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy