Misja Biznesowa do São Paulo – Brazylia 25-30 listopada 2023 r.

Data wydarzenia: 25/11/2023 - 30/11/2023

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że renomowana Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza (PPCC) w dniach 25-30 listopada 2023 r. organizuje dla polskich przedsiębiorców wielosektorową misję biznesową do São Paulo w Brazylii.

Brak opisu obrazka

 

💼🤝 Celem misji jest zapewnienie polskim przedsiębiorcom indywidualnych spotkań B2B z potencjalnymi brazylijskimi partnerami biznesowymi, zgodnymi z zadanym przez polskich uczestników briefem. Dotychczasowe edycje misji potwierdziły wysoki poziom merytoryczny i organizacyjny, a dla wielu przedsiębiorców zakończyły się nawiązaniem dobrych relacji handlowych z tym państwem.

 

🌎📗 Misja organizowana jest wspólnie z FecomercioSP, największą federacją handlu i usług w Brazylii, której członkowie reprezentują ok. 10% PKB kraju. Lokalne wsparcie ze strony instytucji ściśle związanej z biznesem oraz posiadającej uprzywilejowaną sieć kontaktów w São Paulo jest kluczowe dla najwyższej jakości Misji. Wartość dodana Misji polega na skorzystaniu z wiedzy organizatora, bogatego networkingu i wieloletniego doświadczenia, jak również szytego na miarę wsparcia logistycznego na miejscu.

 

Organizatorzy dostarczają potrzebnej wiedzy na temat specyfiki rynku (uwarunkowania prawne, podatkowe, certyfikacyjne), najważniejszych graczy, konkurencji oraz profilu konsumentów. Dogłębne i bezpośrednie poznanie rzeczywistości rynkowej kraju jest jedną z najważniejszych składowych przyszłego sukcesu polskich eksporterów.

 

Szczegóły misji do pobrania TUTAJ:

Business Mission 23′ SP (PL Version)

Business Mission 23′ SP (ENG Version)

 

W razie jakichkolwiek pytań uprzejmie prosimy o kierowanie ich do p. Wojciecha Baczyńskiego, Dyrektora Generalnego Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej, tel. 696 760 925, e-mail: 

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy