Misja Biznesowa PPCC do São Paulo w Brazylii: 26 listopada – 1 grudnia 2022 roku: LAST CALL

Data wydarzenia: 26/11/2022 - 01/12/2022

Brak opisu obrazka

Zaproszenie PPCC: Misja Biznesowa do São Paulo w Brazylii

26 listopada – 1 grudnia 2022 roku

Szanowni Państwo,

W imieniu Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej, mamy przyjemność przedstawić Państwu wielosektorową Misję Biznesową do São Paulo w Brazylii (8. edycja) oraz zaprosić Państwa firmę do udziału w tym wydarzeniu.

Misja Biznesowa do São Paulo będzie miała miejsce w terminie 26 listopada – 1 grudnia 2022 roku. Organizowana jest przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) oraz FecomercioSP – największą federację handlu i usług w Brazylii. To doskonała okazja, aby znaleźć potencjalnych partnerów w Brazylii oraz bezpośrednio ocenić możliwości biznesowe na tamtejszym rynku.

Misja jest bardzo mocno skoncentrowana na indywidualnych spotkaniach b2b z potencjalnymi brazylijskimi partnerami, w ich siedzibach, zgodnie z profilem zadanym przez każdego z polskich uczestników. Maksymalna liczba uczestników ze strony polskiej to 6 firm – celem zapewnienia najwyższej jakości obsługi.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Misji Biznesowej, którą przedstawiamy w załączeniu. Wszystkie zainteresowane firmy zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego, niezobowiązującego do wzięcia udziału w Misji.

Organizatorzy skontaktują się z wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie Misją (poprzez wypełnienie formularza online), w celu omówienia metodologii oraz dalszych kroków.

Termin finalnych zgłoszeń i płatności mija 3 października 2022.

ZGŁOSZENIA

 

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy