Misja gospodarcza do Królestwa Arabii Saudyjskiej

Data wydarzenia: 04/06/2022 - 08/06/2022

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Krajowa Izba Gospodarcza organizuje wyjazdową misję biznesową do Królestwa Arabii Saudyjskiej w dniach od 4 do 8 czerwca 2022 r.

Program pobytu i agenda spotkań przygotowywane są we współpracy z naszymi saudyjskimi partnerami: Federation of Saudi Chambers of Commerce (FSC), Izbą Handlową Prowincji Wschodniej oraz przy wsparciu Ambasady RP w Rijadzie i Zagranicznego Biura Handlowego.

Zakres branżowy uczestników misji obejmuje głównie następujące branże:
• Sektor petrochemiczny,
• Branża zielonych technologii,
• Energetyka,
• IT/ICT.

Zachęcamy do udziału w misji firmy zainteresowane działaniami lub już działające na rynku saudyjskim, zostaną dla nich zorganizowane spotkania z przedsiębiorcami oraz instytucjami wiodącymi w danych sektorach gospodarki saudyjskiej.

Planowany harmonogram pobytu:
5 czerwca, Rijad, Polsko-Saudyjskie Forum Biznesu oraz rozmowy bilateralne z potencjalnymi partnerami organizowane we współpracy z FSC.
6 czerwca, Rijad: wizyta na targach Petrochem (Riyadh International Convention & Exhibitrion Center), wizyty w instytucjach i organizacjach biznesowych.
7 czerwca, Dammam: Polsko-Saudyjskie Forum Biznesu oraz rozmowy bilateralne organizowane we współpracy z Izbą Handlową Prowincji Wschodniej.

Szczegóły programu misji są aktualnie w trakcie uzgodnień z saudyjskimi partnerami, organizacjami otoczenia biznesu, Ambasadą RP oraz Zagranicznym Biurem Handlowym w Rijadzie. O dalszych szczegółach poinformujemy po potwierdzeniu zainteresowania udziałem w misji.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu z:

Maria Nowakowska. Biuro Współpracy z Zagranicą
Tel. +48 22 630 97 83, 506 118 375
e-mail:

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy