Misje biznesowe Portugalia i Brazylia 2024

Data wydarzenia: 04/03/2024 - 08/03/2024

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza planuje po raz kolejny zorganizować co najmniej 4 wielosektorowe misje biznesowe, w tym 2 do Portugalii i 2 do Brazylii.

 

🌍💼 Misja do Lizbony w Portugalii odbędzie się w dniach 4-8 marca 2024 r.  Misja jest organizowana przy współpracy z lokalnym partnerem Izby tj. Portugalską Izbą Przemysłowo-Handlową (CCIP), prywatnym proaktywnym stowarzyszeniem biznesowym o rozległej sieci kontaktów, wspierającym firmy nieprzerwanie od 1834 roku.

🌎💼 Misja do São Paulo w Brazylii będzie miała miejsce w terminie 6-11 kwietnia 2024 r. Organizowana jest przy współpracy z FecomercioSP – największą federacją handlu i usług w Brazylii.

 

Brak opisu obrazka

 

To doskonałe okazje, aby znaleźć potencjalnych partnerów w Portugalii i/lub Brazylii oraz bezpośrednio ocenić możliwości biznesowe na tamtejszych rynkach.

Misje organizowane przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą są bardzo mocno skoncentrowane na indywidualnych spotkaniach b2b z potencjalnymi partnerami, w ich siedzibach, zgodnie z profilem zadanym przez każdego z polskich uczestników. Maksymalna liczba uczestników ze strony polskiej to 6 firm, celem zapewnienia najwyższej jakości obsługi.

Wszystkie zainteresowane firmy są zaproszone do wypełnienia formularza rejestracyjnego, niezobowiązującego do wzięcia udziału w misjach:

 

Portugalia – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeY_Q9rDojKQQawAQbqiVhh923mHYKqL1UatdOz2iiWu87lcQ/viewform

Brazylia – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfUPD793XuiYlgrpBSLTWJUUqpW2obeQLK3pp6KcaHH3cPAlA/viewform?usp=sf_link

 

Organizator, czyli Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza skontaktują się z wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie misją (poprzez wypełnienie formularza online), w celu omówienia metodologii oraz dalszych kroków.

Termin finalnych zgłoszeń mija:

Portugalia – 5 stycznia 2024 r.
Brazylia – 26 stycznia 2024 r.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, proszę o kierowanie ich do Pana Wojciecha Baczyńskiego, e-mail: wb@ppcc.pl, tel. +48 696 760 925.

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy