Możliwości zarabiania przedsiębiorstw na elastyczności w poborze energii w ramach programów DSR

Data wydarzenia: 09/12/2020 10:00 - 12:00

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Enel X Polska Sp. z o.o. zaprasza na bezpłatne webinarium:

Możliwości zarabiania przedsiębiorstw na elastyczności w poborze energii w ramach programów DSR, które odbędzie się 9 grudnia br. o godzinie 10:00.

Agenda spotkania:

1. Koszty energii w działalności przedsiębiorstw – jak się zmieniały i czego oczekiwać w kolejnych latach, w tym wprowadzenie tzw. opłaty mocowej.
2. Wprowadzenie Rynku Mocy w Polsce.
3. Programy Demand Side Response jako możliwość obniżenia kosztów energii.
4. Przykłady realizacji DSR w wybranych branżach.
5. Jak przystąpić do przystąpić do programu?

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Dawid Maciejewski – Dyrektor ds. sprzedaży w Enel X Polska Sp. z o.o.

Od wielu lat związany z branżą energetyczną, a w szczególności z zagadnieniami dotyczącymi rynku energii oraz odbiorców. Przed ponad 10 lat pracował w Grupie EDF pełniąc kolejno funkcję Key Account Managera, następnie Kierownika, a później Vice-Dyrektora ds. Klientów Strategicznych i Rozwoju Produktów.
Od roku 2017 w Enel X Polska pomaga klientom zrozumieć i wykorzystać ich elastyczność w poborze energii i zarabiania na usługach Demand Side Response i Rynku Mocy, kierując zespołem sprzedaży.

Wojciech Zawadzki – Business Development Manager w Enel X Polska Sp. z o.o.

Od wielu lat jest związany zawodowo z przemysłem. Głównym obszarem jego działalności jest wspieranie przedsiębiorstw w zakresie optymalizacji kosztów produkcji. Ma ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe wyniesione z pracy w branżach oil&gas, chemicznej i petrochemicznej, w firmach takich jak Exxon, BP, Neste, Total, Air Liquide, MOL, Orlen czy Lotos. Przez wiele lat współtworzył Centrum integracyjne systemów automatyki powstałe w ramach firmy ABB, gdzie był odpowiedzialny za dział marketingu i sprzedaży. Obecnie doradza klientom w zakresie korzyści, jakie wynikają dla nich w zakresie korzystania z usług Demand Side Response.

REJESTRACJA

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy