Obowiązki i ograniczenia pracodawcy podczas organizowania wyjazdów i imprez integracyjnych oraz innych wydarzeń dla pracowników w czasie epidemii SARS-CoV-2

Data wydarzenia: 17/11/2021 10:00 - 12:00

Powoli zbliża się czas wyczekanych świątecznych spotkań integracyjnych w firmach. Jednak w obecnych warunkach oprócz troski o atrakcyjność imprezy, pracodawca jest zobligowany do implementacji i przestrzegania zasad bezpieczeństwa w zakresie COVID-19, aby kosztowna impreza nie stała się problemem, tak dla pracodawcy jak i pracownika. Jakie obowiązki i zakazy obowiązują pracodawcę jako organizatora wyjazdów i imprez integracyjnych opowiedzą eksperci z firmy SDZLEGAL SCHINDHELM podczas spotkania: Obowiązki i ograniczenia pracodawcy podczas organizowania wyjazdów i imprez integracyjnych oraz innych wydarzeń dla pracowników w czasie epidemii SARS-CoV-2

Wydarzenie jest organizowane w trybie stacjonarnym oferując przestrzeń do swobodnej wymiany doświadczeń w kameralnym gronie, wsparcia w nowej rzeczywistości postcovidowej z obszaru HR oraz nowych trendów na rynku polskim. Oprócz części szkoleniowej przewidujemy czas na swobodny networking przy kawie.

Termin

Środa 17 listopada 2021
10:00 – 12:00
CitySpace West 4,
ul. Na Ostatnim Groszu 3, Wrocław

Agenda spotkania:
1. Zasady organizowania wydarzeń firmowych
2. Zasady organizowania konferencji i szkoleń
3. Zasady obowiązujące w trakcie spotkań organizowanych na terenie zakładu pracy
4. Możliwości w zakresie organizacji wyjazdów integracyjnych
5. Możliwości w zakresie weryfikowania faktu zaszczepienia pracowników bądź żądania testów na covid
6. Networking
Szkolenie poprowadzą:
mec. Katarzyna Gospodarowicz, SDZLEGAL SCHINDHELM
mec. Aleksandra Baranowska-Górecka, SDZLEGAL SCHINDHELM

Wydarzenie jest organizowane w trybie STACJONARNYM i jest bezpłatne. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Liczba miejsc jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Ze względu na bezpieczeństwo naszych gości i obowiązujący reżim sanitarny zapraszamy osoby z zaświadczeniem/certyfikatem/paszportem szczepienia na Covid-19/Ozdrowieńca lub ważnym negatywnym wynikiem testu antycovidowego. Podczas spotkania zostaną zachowane wszystkie zasady bezpieczeństwa.
Serdecznie zapraszamy, zespół BPCC.

REJESTRACJA

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy