Outplacement a zwolnienia pracownicze: rola, zagrożenia, wsparcie

Data wydarzenia: 30/03/2021 10:00 - 12:00

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z HR INSTITUTE oraz Kancelarią Krzemień Zaliwska Adwokaci i Radcowie Prawni zaprasza na bezpłatne webinarium: Outplacement a zwolnienia pracownicze: rola, zagrożenia, wsparcie.

 Spotkanie odbędzie się 30 marca 2021 r. od 10:00 do 12:00.

Agenda spotkania:

  • Aspekty prawne zwolnień w pracy zdalnej i hybrydowej
  • Outplacement a offboarding
  • Trudna komunikacja z pracownikiem, czyli jak rozmawiać o zwolnieniach
  • Jak zaplanować i skutecznie przeprowadzić proces outplacementu: case study

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Agnieszka Musiał-Terlecka,  CEO HR INSTITUTE www.hrinstitute.pl
Absolwentka Zarządzania Zasobami Ludzkim na SGH w Warszawie, posiada certyfikat Certified Assessor for Assessment & Development Centre (CAADC) a także licencję SLG Thomas International Management System. Certyfikowany Coach ACSTH. Certfikowany Coach ACC ICF i trener zmiany. Specjalizuje się w projektowaniu polityki rekrutacyjnej i programów rozwojowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze rozwoju kompetencji i zarządzania zasobami ludzkimi. Posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie skutecznego marketingu rekrutacyjnego i budowania kampanii employer brandingowych. Przeprowadza audyty HR i wdraża narzędzia podnoszące jakość zarządzania zasobami ludzkimi w firmie m.in modele zarządzania HR, opisy stanowisk, zarządzanie przez kompetencje, oceny okresowe, systemy motywacyjne, wartościowanie stanowisk czy komponowanie ścieżek talentowych. Głosi zasadę „work life balance” i prowadząc własną firmę stara się pogodzić wychowywanie syna z pasjami jej życia: psychologią rozwoju, jogą i nurkowaniem.

Milana Krzemień, Adwotkat, Partner Zarządzający, Kancelaria Krzemień Zaliwska Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p.

Specjalizuje się w bieżącej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych ze szczególnym naciskiem na spółki prawa handlowego, polegającej w głównej mierze na opracowywaniu, redagowaniu oraz opiniowaniu umów z zakresu prawa cywilnego, w tym prawa pracy i prawa gospodarczego oraz w przygotowywaniu dokumentów korporacyjnych. Posiada doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych zmierzających do zawarcia kontraktów oraz w reprezentacji podmiotów gospodarczych przed sądami powszechnymi oraz administracyjnymi. Doradza w transakcjach nabywania i zbywania kontrolnych pakietów udziałów i akcji spółek, w tym z udziałem podmiotów zagranicznych. Prowadzi procesy łączenia spółek, wnoszenia aportu i sprzedaży przedsiębiorstw oraz przekształcania form prawnych prowadzenia działalności gospodarczej (spółki w inną spółkę, działalności małżonków lub indywidualnych osób fizycznych w spółki).

Rejestracja

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia: Brak kategorii

Partnerzy