OZE – zagadnienia prawne i środowiskowe w procesie inwestycyjnym

Data wydarzenia: 02/12/2020 10:00 - 12:00

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Compliance Partners Szpytka sp.k. zaprasza na bezpłatne webinarium:

OZE – zagadnienia prawne i środowiskowe w procesie inwestycyjnym, które odbędzie się 2 grudnia br. o godzinie 10:00.

Zakres merytoryczny spotkania:

Podczas webinarium nasi eksperci omówią aktualny stan prawny, strategię OZE w perspektywie 2030 oraz system wsparcia.

Agenda:

  • Aktualna sytuacja oraz strategia rozwoju OZE 2030
  • Podstawy prawne inwestycji OZE
  • Proces inwestycyjny OZE – aspekty prawno-środowiskowe
  • Prowadzenie działalności w zakresie wytwarzania energii oraz przyłączenie do sieci
  • System wsparcia OZE

Spotkanie poprowadzi dla Państwa:

Tomasz Mróz – adwokat hiszpański i prawnik zagraniczny wpisany na listę OIRP we Wrocławiu. Wykształcenie prawnicze zdobył na Uniwersytecie Wrocławskim, Uniwersytecie w Sewilli oraz uzyskując tytuł LL.M. na The Chinese University of Hong Kong. Doświadczenie zdobywał w renomowanych hiszpańskich i polskich kancelariach i międzynarodowych korporacjach. Świadczy doradztwo prawne miedzy innymi w obszarach inwestycji infrastrukturalnych, ładu korporacyjnego, zarządzania kontraktami i ryzykiem oraz dochodzeniu roszczeń.

Anna Ulewicz – posiada bogate doświadczenie w zakresie reprezentowania klientów w sporach sądowych w sprawach gospodarczych, cywilnych oraz prawa pracy. Doradza przedsiębiorcom w prowadzeniu bieżącej działalności gospodarczej. Zapewniała doradztwo przy infrastrukturalnych i budowlanych projektach inwestycyjnych. Wspiera przedsiębiorców przy planowaniu i realizacji projektów strategicznych (M&A, przekształcenia, transakcje obejmujące obrót udziałami). Posiada wieloletnie doświadczenie związane z bieżącym doradztwem korporacyjnym na rzecz spółek. Ponad 10 lat doświadczenia w kancelariach prawnych i jako prawnik in-house.

REJESTRACJA

Brak opisu obrazka

 

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy