Podatek u źródła nowe wyzwania i rozwiązania

Data wydarzenia: 20/07/2022 10:00 - 12:00

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z KPMG zaprasza na bezpłatne webinarium: Podatek u źródła nowe wyzwania i rozwiązania, które odbędzie się 20 lipca br. o godzinie 10:00.

To już drugie spotkanie w ramach cyklu WAKACYJNA AKADEMIA POLSKIEGO ŁADU Z KPMG. Zapraszamy!!!

 

Agenda spotkania:

  1. Podstawowe założenia nowych przepisów o podatku i źródła
  2. Nowy mechanizm poboru – pay and refund
  3. Mechanizmy zabezpieczenia możliwości stosowania preferencji w podatku u źródła
  4. Perspektywy i możliwe zmiany

 

Spotkanie poprowadzi dla Państwa:

Alina ZarzeckaManager w dziale doradztwa podatkowego w KPMG w Polsce

Alina posiada kilkunastoletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym. Z KPMG jest związana od 2008 roku. Specjalizuje się przede wszystkim w podatku dochodowym od osób prawnych, podatkach międzynarodowych oraz podatku od towarów i usług. Posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów dla podmiotów krajowych oraz zagranicznych, w tym w zakresie planowania i przeprowadzania od strony podatkowej procesów reorganizacji przedsiębiorstw. Jej doświadczenie obejmuje również kompleksowe wsparcie klientów w zakresie bieżącego doradztwa podatkowego, w tym w zakresie podatku u źródła jak i cen transferowych. Na co dzień aktywnie nadzoruje również projekty o charakterze compliance zarówno na gruncie podatku dochodowego od osób prawnych jak i podatku od towarów i usług.

Jakub PaskartSupervisor w dziale doradztwa podatkowego w KPMG w Polsce, Doradca Podatkowy

Jakub dołączył do zespołu KPMG w 2016 roku. Posiada doświadczenie w realizacji projektów dla podmiotów krajowych oraz zagranicznych. Specjalizuje się w doradztwie podatkowym ze szczególnym uwzględnieniem problematyki podatków międzynarodowych, rozliczeń pomiędzy podmiotami powiązanym oraz przepisów antyabuzywnych mających na celu uszczelnienie systemu podatkowego w Polsce. Jego doświadczenie obejmuje w szczególności kompleksowe wsparcie w zakresie cen transferowych jak również transakcji podlegających pod międzynarodowe regulacje podatkowe, w tym podatek u źródła. W KPMG zaangażowany jest również w projekty obejmujące bieżące doradztwo podatkowe w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych, a także projekty, w ramach których klienci uzyskują wsparcie w zakresie postępowań toczących się przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi.

 

Zarejestruj się klikając w grafikę:

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy