Pokolenia na rynku pracy – jak komunikować się w zróżnicowanym pokoleniowo świecie

Data wydarzenia: 24/07/2020 11:00 - 12:30

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z agencją zatrudnienia The Adecco Group Poland zaprasza na bezpłatne webinarium:

POKOLENIA NA RYNKU PRACY – JAK KOMUNIKOWAĆ SIĘ W ZRÓŻNICOWANYM POKOLENIOWO ŚWIECIE?”, które odbędzie się 24 lipca br. o godzinie 11:00

Podczas webinarium przyjrzymy się pokoleniom obecnym na dzisiejszym rynku pracy. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytanie co łączy przedstawicieli tych pokoleń. Jaką komunikacją preferują? Co jest najczęstszą przyczyną nieporozumień? I wreszcie – jak zarządzać komunikacją w tak zróżnicowanym środowisku?

Agenda merytoryczna

 1. Pięć pokoleń na rynku pracy
 2. Równe (różne) komunikaty oraz największe mity
 3. Zarządzanie komunikacją w zróżnicowanym środowisku
 4. Skuteczne budowanie zaufania jako podstawa komunikacji.

REJESTRACJA

Brak opisu obrazka

Nasi partnerzy:

 • PAULINA ŁUKASZUK, PR & Communications Manager w The Adecco Group Polska

  Ekspertka w zakresie komunikacji. Od kilkunastu lat związana z branżą rozwiązań biznesowych w obszarze HR. Jako PR & Communications Manager w The Adecco Group odpowiada zarówno za obszar komunikacji wewnętrznej, jak i PR. Jej doświadczenie obejmuje wiele dziedzin, związanych głównie z wdrażaniem modeli komunikacji marketingowej, współpracą z mediami oraz komunikacją kryzysową.
  Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowych studiów PR i komunikacji strategicznej w Szkole Głównej Handlowej.
  Przed dołączeniem do The Adecco Group związana z Hays oraz Hay Group, gdzie w rolach marketingowych i komunikacyjnych odpowiadała za wzmocnienie wizerunku firmy poprzez kontakty ze zróżnicowanymi grupami interesariuszy.

 

 • MIKOŁAJ GARLAK, CEO for One Month w The Adecco Group Polska
  CEO wyłoniony w ramach tegorocznej edycji wyjątkowego programu The Adecco Group, kierowanego do studentów i świeżo upieczonych absolwentów. Lider młodego okolenia, który wiąże swą przyszłość z pracą w globalnych firmach, a jego ambicje sięgają najwyższych stanowisk. Swoją karierę rozpoczyna więc nietypowo – od najwyższego stanowiska w organizacji. Przez miesiąc będzie zbierał cenne doświadczenia ramię w ramię z prezesem zarządu The Adecco Group w Polsce.
  Zainteresowany sportem, komunikacją oraz optymalizacją pracy. Wybierając kierunek studiów postawił na psychologię, ogrywającą kluczową rolę we wszystkich tych obszarach. Aktywnie działa w organizacjach zrzeszających młodych ludzi i środowiska akademickie, zdobywając równolegle praktyczne doświadczenia zawodowe. Zapytany o swoje najmocniejsze strony wymienia indywidualizm, odpowiedzialność, komunikację oraz łatwość w adaptacji do zmian i pozytywne nastawienie.
Kategorie wydarzenia:

Partnerzy