Polska Strefa Inwestycji – zmiany za pasem. Kto zyska, kto straci?

Data wydarzenia: 10/06/2021 12:00 - 13:30

Polska Strefa Inwestycji w najbliższym czasie ulegnie istotnym przeobrażeniom. Jak w przypadku większości zmian, będą one oddziaływać w różnym stopniu, w zależności między innymi od lokalizacji, wielkości przedsiębiorcy oraz charakteru poszczególnych inwestycji. Nowe reguły mogą okazać się szczególnie dotkliwe dla tzw. dużych przedsiębiorców z województwa dolnośląskiego oraz wielkopolskiego. W wielu przypadkach najbliższe miesiące to „ostatni dzwonek” na pomoc publiczną w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.

Chcielibyśmy opowiedzieć Państwu także o instrumentach pomocowych, które najlepiej „dopełniają” wsparcie, jakie oferuje mechanizm PSI, a także omówić obecne podejście organów podatkowych do kluczowej kwestii zakresu zwolnienia przy tzw. reinwestycjach.

Jeżeli rozważają Państwo podjęcie działań inwestycyjnych, serdecznie zapraszamy na bezpłatne webinarium, które odbędzie się 10 czerwca 2021, w godz. 12:00-13:30.

W trakcie prezentacji przybliżymy Państwu poniższe zagadnienia:

  • Nowa mapa pomocy, zmiany od 2022.
  • Zmiany przepisów o PSI na poziomie krajowym.
  • Grant rządowy – czyli jak „dopełnić” wsparcie strefowe?
  • „Najgorętszy” temat podatkowy przy rozbudowie w ramach PSI – co właściwe podlega zwolnieniu?

Liczba miejsc ograniczona. Udział w webinarium jest bezpłatny.

Przed webinarium otrzymają Państwo mailowo link oraz zalecenia techniczne niezbędne do prawidłowego dołączenia do wydarzenia.

Webinarium jest organizowane wspólnie z Kamiennogórską, Legnicką i Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną.

REJESTRACJA

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy