PPK – przygotuj swoją firmę na Pracownicze Plany Kapitałowe

Data wydarzenia: 24/11/2020 09:00 - 12:00

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza klientów ZUS z całego Dolnego Śląska na dwa szkolenia on-line, które odbędą się:

  • 24 listopada 2020 r., w godzinach od 9:00 do 12:00;
  • 7 stycznia 2021 r., w godzinach od 9:00 do 12:00.

Temat szkoleń: „PPK – przygotuj swoją firmę na Pracownicze Plany Kapitałowe”.

Na obu spotkaniach ekspert regionalny z Polskiego Funduszu Rozwoju Portalu PPK opowie, jak wdrożyć to rozwiązanie w swojej firmie czy organizacji.

Udział w szkoleniach jest nieodpłatny. W każdym może wziąć udział max 500 osób.

Współorganizatorami szkoleń on-line 24 listopada 2020 r. i 7 stycznia 2021 r. są: Oddział ZUS we Wrocławiu oraz Oddział ZUS w Legnicy. To już kolejne z cyklu webinaria, które Oddziały ZUS na Dolnym Śląsku organizują wspólnie z Polskim Funduszem Rozwoju Portalem PPK.

Szczegóły techniczne:

Spotkania odbędą się w formie szkolenia on-line. Każdy zapisany uczestnik kilka dni przed danym wydarzeniem otrzyma link umożliwiający nawiązanie połączenia internetowego z pokojem szkoleniowym (poprzez wybraną przez organizatora wydarzenia platformę szkoleniową). Uczestnicy rejestrują swój udział klikając na przesłany e-mailowo link, a następnie otrzymują e-maila z linkiem do dołączenia do webinarium.

Połączenie z pokojem szkoleniowym jest w pełni bezpieczne. W trakcie spotkań uczestnicy mogą zadawać pytania wykładowcy na czacie.
Uczestnik powinien dysponować komputerem lub urządzeniem mobilnym, z dostępem do Internetu (uwaga – z przeglądarką Google Chrome lub Firefox).

W ciągu trzech godzin webinarium ekspert regionalny z Polskiego Funduszu Rozwoju Portalu PPK poruszy wszystkie istotne kwestie, również podatkowe.

Zapisy osób chętnych przyjmują:

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy