Praca zdalna – jak uregulować zasady jej świadczenia

Data wydarzenia: 18/06/2020 13:00 - 15:00

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z kancelarią PCS Paruch Chruściel Schiffter I Littler Global zaprasza państwa na webinarium:

Praca zdalna – jak uregulować zasady jej świadczenia” które odbędzie się 18 czerwca 2020 r. w godz. 13:00 do 15:00.

Praca zdalna najprawdopodobniej na stałe wpisze się w model współczesnej pracy. Jej zorganizowanie niesie dla wielu firm wiele trudności, ale także znaków zapytania i wątpliwości o charakterze prawnym.

Eksperci PCS Paruch Chruściel Schiffter I Littler Global opowiedzą w praktyczny sposób jak w zgodzie z prawem wprowadzić oraz uregulować pracę zdalną.

Agenda:

  • Telepraca i praca zdalna – jak je rozróżnić i kiedy z nich korzystać
  • Jak wprowadzić pracę zdalną
  • Umowa dla pracownika wykonującego pracę zdalną – co w niej zawrzeć
  • Regulamin pracy zdalnej – dlaczego warto go wprowadzić i co w nim uregulować
  • Praca zdalna – najczęstsze błędy i pułapki

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Rejestracja na spotkanie

Brak opisu obrazka

Webinar poprowadzą:

Karolina Kanclerz, radca prawny, partner, zarządzająca biurem PCS Paruch Chruściel Schiffter| Littler Global we Wrocławiu

Posiada bogate doświadczenie w stałej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych łącząc interdyscyplinarne doświadczenie z biznesowym podejściem do prowadzonych spraw. Doradza w sprawach kompleksowego wsparcia działów HR oraz compliance, w tym restrukturyzacji zatrudnienia, zatrudniania i zwolnień wyższej kadry menadżerskiej. Wykorzystując kilkunastoletnie doświadczenie procesowe prowadzi klientów w trakcie postępowań wyjaśniających na tle mobbingu i dyskryminacji. Swoją wiedzą dzieli się wykładając na studiach MBA oraz w trakcie prelekcji na konferencjach i szkoleniach.

Sławomir Paruch, radca prawny, partner w PCS Paruch Chruściel Schiffter| Littler Global

Od ponad 20 lat doradza przedsiębiorcom w sprawach HR. Jest jednym z najwybitniejszych ekspertów prawa pracy w Polsce, w tym specjalistą w zakresie sporów sądowych, sporów zbiorowych, restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz zwolnień grupowych i indywidualnych. Specjalizuje się w sprawach dot. związków zawodowych oraz dot. mobbingu, dyskryminacji, godzin nadliczbowych oraz umów o zakazie konkurencji. Jest ekspertem w zakresie zasad wynagradzania oraz premiowania pracowników.

Robert Stępień, radca prawny, partner, zarządzający biurem PCS Paruch Chruściel Schiffter| Littler Global w Krakowie

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w praktyce prawa HR, w szczególności w zakresie zatrudniania i zwolnień pracowników (indywidualnych i grupowych), zatrudniania pracowników tymczasowych i outsourcingu usług, kształtowania relacji ze związkami zawodowymi oraz wdrażania i rozwiązywania układów zbiorowych pracy i innych wewnętrznych źródeł prawa pracy. Ceniony za responsywność, biznesowe podejście i skuteczność. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu prawa HR.

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy