Przegląd zaawansowanych technologii fotowoltaicznych

Data wydarzenia: 07/04/2021 10:00 - 12:00

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK”, wspólnie z globalnym liderem w branży inteligentnych technologii energetycznych, firmą SolarEdge Technologies (Poland) sp. z o.o., zapraszają Państwa na pierwsze z cyklu bezpłatne webinarium o zaawansowanych systemach fotowoltaicznych i efektywności energetycznej w nowoczesnych przedsiębiorstwach, tytułem pierwszego spotkania online: Przegląd zaawansowanych technologii fotowoltaicznych.

Spotkanie odbędzie się już 7 kwietnia 2021 r. w godz. 10:00 – 12:00Prosimy o przekazanie zaproszenia do osób odpowiedzialnych za w/w obszar w Państwa przedsiębiorstwie.

Na spotkanie zapraszamy Dyrektorów produkcji, Dyrektorów finansowych, Dyrektorów ds. zakupów oraz przedstawicieli Zarządów firm.

W programie:

  • Bogdan Szymański, Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej – Polska PV o „Trendach w komercyjnych systemach fotowoltaicznych”, gdzie dowiesz się o:

– trendach, jakimi są magazyny energii,
– nowoczesnych modułach, konstrukcjach i falownikach instalacji PV,
– opłacie mocowej.

  • Mariusz Potocki, SolarEdge Technologies (Poland) sp. z o.o. o „Optymalizacji systemów komercyjnych”, gdzie przedstawione zostaną informacje o tym:

– jak dobrze dopasować system do potrzeb przedsiębiorstwa (optymalizacja OPEX / Serwis),
– jaki rodzaj instalacji wybrać (naziemny, czy dachowy),
– jak prawidłowo monitorować system PV.

  • Łukasz Kotula, Corab sp. z o.o. o tym „Jak obniżyć koszty instalacji fotowoltaicznej bez utraty jakości i bezpieczeństwa?”, gdzie poruszone zostaną kwestie dobrych praktyk, przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych w instalacje PV:

– większość z inwestorów zaczyna myśleć o kosztach instalacji PV dopiero po otrzymaniu pierwszej oferty. Natomiast większość oszczędności można poczynić na etapie planowania, projektowania czy wyboru komponentów. Dlatego podpowiemy jak mądrze inwestować nie rezygnując z jakości, wydajności a przede wszystkim bezpieczeństwa.

  • Sesja pytań i odpowiedzi.

O partnerze strategicznym:

Marka SolarEdge, dzięki światowej klasy możliwościom inżynieryjnym oraz nieustannemu skupianiu się na innowacjach, tworzy inteligentne produkty i rozwiązania w zakresie produkcji energii, które wspierają przedsiębiorstwa w ich funkcjonowaniu i napędzają przyszły rozwój.

REJESTRACJA 

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy