Przejście zakładu pracy – ogólna charakterystyka oraz problematyka przekształcenia podmiotowego z perspektywy pracodawcy i pracownika

Data wydarzenia: 26/04/2022 10:00 - 12:00

Szanowni Państwo,

Kancelaria Prawna Łebek & Wspólnicy wspólnie z Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną INVEST-PARK zaprasza na darmowe webinarium pn. :

Przejście zakładu pracy – ogólna charakterystyka oraz problematyka przekształcenia podmiotowego z perspektywy pracodawcy i pracownika”

które odbędzie się 26 kwietnia 2022 r. w godzinach 10:00 – 12:00.

Agenda:

  1. Wprowadzenie
  2. PRZEJŚCIE ZAKŁADU PRACY – ogólna charakterystyka zjawiska
  3. OBOWIĄZKI PRACODAWCY
  4. ZWIĄZKI ZAWODOWE, A PRZEJŚCIE ZAKŁADU PRACY – rola związków zawodowych w procedurze przejścia zakładu pracy
  5. KONSEKWENCJE PRZEJŚCIA ZAKŁADU PRACY – opis zjawiska z perspektywy pracodawcy oraz pracownika
  6. PRAWA PRACOWNIKA – charakterystyka praw pracowników
  7. PRZEKSZTAŁCENIE PODMIOTOWE PRACODAWCY – ogólne założenia oraz konsekwencje powstające z perspektywy pracodawcy w przypadku zmiany formy prowadzenia działalności gospodarczej.
  8. Podsumowanie

Nasz ekspert:

Wojciech Górski – aplikant adwokacki

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi prawnej podmiotów gospodarczych polskich i zagranicznych w zakresie prawa pracy, prawa zobowiązań oraz prawa umów. Doświadczenie zdobywał w jednych z największych kancelarii we Wrocławiu oraz Warszawie, dzięki temu zajmował się również obsługą prawną podmiotów notowanych na giełdzie papierów wartościowych. Świadczy usługi prawne w zakresie indywidualnego oraz zbiorowego prawa pracy, procesów pracowniczych oraz prawa umów. Posiada również doświadczenie w sprawach z zakresu ochrony danych osobowych oraz compliance.

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy