Regulaminy pracy, wynagradzania, premiowania i ZFŚS. Niedocenione narzędzia zarządzania

Data wydarzenia: 18/09/2020 10:00 - 12:00

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią SENDERO Tax & Legal w ramach cyklu Human fRidays zaprasza na bezpłatne webinarium:

Regulaminy pracy, wynagradzania, premiowania i ZFŚS. Niedocenione narzędzia zarządzania”, które odbędzie się 18 września br. o godzinie 10:00

Pracodawca – wspólnie z pracownikami – tworzy wewnętrzne regulacje, które mogą pomóc w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Można oczywiście skrócić tę drogę i sięgnąć po wzory dostępne w Internecie – tak tworzy się regulaminy „szufladowe”. Dlaczego nie warto tak robić? Na to pytanie uzyskają Państwo odpowiedź podczas webinaru.

Omówimy na nim dodatkowo wybrane obowiązki pracodawców związane z mobbingiem i kontrolowaniem trzeźwości w miejscu pracy. Będzie też zapowiedź tego, co nadchodzi wielkimi krokami – sygnaliści oraz odpowiedzialność podmiotów zbiorowych. Na zakończenie webinaru porozmawiamy o aspekcie pracy zdalnej w nowej rzeczywistości cyfrowej.

Agenda merytoryczna

Wstęp

1.       Regulaminy „szufladowe”

Przepisy wewnątrzzakładowe

2.       Sposoby konstruowania regulaminów

3.       Struktura dokumentów wewnętrznych

Regulamin pracy

4.       Baza prawna regulaminu pracy

5.       Rozwinięcie regulaminu

Wynagradzanie pracowników

6.       Jak to jest z tą premią?

7.       Komisja przy ZFŚS

Zmartwienia pracodawcy

8.       Mobbing

9.       Trzeźwość w zakładzie pracy

10.    Sygnaliści

11.    Odpowiedzialność podmiotów zbiorowych

12.    Home Office

 

Nasi eksperci:

Filip Firut – radca prawny

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z prawem pracy. Jego praca polega na kompleksowym wspieraniu działów HR w dużych przedsiębiorstwach. Często przygotowanie odpowiedniej strategii dla Klienta wykracza poza wyłącznie znajomość przepisów prawa. Dlatego przy współpracy z Klientami bardzo ważny dla Niego jest sposób komunikacji do Klienta oraz Klienta ze swoimi pracownikami. Filip Firut doradza klientom również w zakresie związanym
z danymi osobowymi oraz prawami własności intelektualnej. Są to te dziedziny prawa, które
w naturalny sposób związane są z prawem pracy.

REJESTRACJA

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy