RODO w HR

Data wydarzenia: 28/06/2021 10:00 - 11:30

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Grant Thornton zaprasza na bezpłatne webinarium: RODO w HR.

Spotkanie odbędzie się 28 czerwca br. o godzinie 10:00.

Przygotowaliśmy dla Państwa szkolenie przedstawiające tematykę przetwarzania własnych zasobów ludzkich w działach HR. Omawiane zagadnienia są istotne dla każdego przedsiębiorcy. W ramach szkolenia przejdziemy przez wszystkie etapy związane z realizacją stosunku pracy, tj. od onboardingu, poprzez pracę, jak i offboarding i rozstanie z pracownikiem.

Agenda webinarium:

– omówienie zasad przetwarzania danych i przedstawienie przydatnych wskazówek do rekrutacji,
– omówienie kwestii dotyczących przetwarzania danych pracowników, tj. zakresu danych, podstaw przetwarzania, monitoringu, jak i wskazania czynności dozwolonych i niedozwolonych dla pracodawcy,
– omówienie przypadku przetwarzania danych osobowych quasi pracowników i pracowników tymczasowych,
– wskazówki dotyczące archiwizacji danych i okresów przetwarzania danych,
– blok poświęcony na pytania użytkowników.

 

Spotkanie poprowadzi dla Państwa:

Kacper Rączkowiak – Starszy specjalista ds. ochrony danych osobowych, Departament Outsourcingu Grant Thornton

Odpowiada za obsługę klientów w zakresie wdrożenia i dostosowania ich organizacji do wytycznych Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), obsługę klientów z zakresu bieżącego doradztwa w obszarze ochrony danych osobowych, a także pod kątem outsourcingu funkcji inspektora ochrony danych.
Obecnie związany z Grant Thornton. Swoje doświadczenie zdobywał pracując w dziale prawnym grupy kapitałowej sektora usług handlowych gdzie pełnił także funkcję administratora bezpieczeństwa informacji. Karierę zawodową rozpoczynał w administracji samorządowej. Wiedzę pogłębiał na szkoleniach i warsztatach z zakresu ochrony danych osobowych.
Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

REJESTRACJA

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy