Slovak Matchmaking Fair

Data wydarzenia: 25/05/2021 00:00

Wydarzenie organizowane od 15 lat tym razem w formule online. Weź udział w Slovak Matchmaking Fair

Słowacka Agencja Rozwoju Inwestycji i Handlu (SARIO) Slovak Matchmaking Fair 2021 online, największe międzynarodowe wydarzenie na Słowacji poświęcone współpracy słowackich i zagranicznych firm, które odbędzie się 25 maja 2021 r.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministerstwa Gospodarki Republiki Słowackiej od 15 lat. W tym roku przy aktywnym udziale Ministra Gospodarki.
Slovak Matchmaking Fair 2021 to spotkania bilateralne, prezentacja ofert partnerskich, wolnych mocy produkcyjnych czy wspólnych przedsięwzięć z różnych dziedzin przemysłu. Wydarzenie to możliwość zdobycia nowych kontaktów, możliwości biznesowych i inwestycyjnych.
Tegoroczny temat to Nowoczesny Przemysł i jak postęp w stosowaniu inteligentnych technologii i ta nowa faza gospodarcza wpływają na transformację regionu. Dyskusje panelowe dostarczą informacji na temat możliwości związanych z transferem technologii, dywersyfikacją i innowacjami.

Podczas zaplanowanych indywidualnych sesji B2B umożliwia nawiązanie nowych kontaktów i zacieśnienie współpracy. Planowane będą spotkania bilateralne z firmami z sektorów: motoryzacyjnego, inżynieryjnego, energetycznego, technologii informacyjno-komunikacyjnych, badań i rozwoju oraz innowacji. Dodatkowo można spotkać się z przedstawicielami uczelni i ośrodków naukowych oraz partnerami Wydarzenia, którzy udzielą Państwu konsultacji na aktualne tematy.

W ramach programu towarzyszącego konsultanci SARIO wraz z innymi partnerami wydarzenia będą oferować swoje usługi, czyli konsultacje i fachowe doradztwo.

Więcej informacji

REJESTRACJA

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy