Środki prewencji i interwencji w związku z zagrożeniem COVID-19 wdrożone w firmach Partnerskich Dolnośląskiego Klastra Motoryzacyjnego

Data wydarzenia: 16/06/2020 10:00 - 11:30

W związku z pandemią zostało wprowadzone wiele obostrzeń sanitarnych w życiu codziennym, ale też w zakładach przemysłowych. W związku z tą sytuacją chcielibyśmy zaprosić na spotkanie on-line podczas którego dowiemy się jak organizować pracę i zapewnić bezpieczeństwo pracowników zgodnie z najnowszymi wytycznymi GIS i władz państwa.

W celu jeszcze efektywniejszego wykorzystania potencjału naszego spotkania uruchomimy również przy tej okazji dyskusyjne forum internetowe. Forum umożliwi prowadzenie pomiędzy użytkownikami moderowanej, wielowątkowej dyskusji. Dzięki temu po zakończeniu spotkania, uczestnicy będą mieli możliwość dyskusji między sobą. Wszystkie informacje o korzystaniu w forum przedstawimy na spotkaniu.

Temat: Środki prewencji i interwencji w związku z zagrożeniem COVID-19 wdrożone w firmach Partnerskich Dolnośląskiego Klastra Motoryzacyjnego  – wymiana informacji i dobrych praktyk.

Agenda Spotkania-online:

  1. Nowy reżim sanitarny – wymogi prawne.
  2. Dobre praktyki.
  3. Dyskusja.
  4. Informacje o „Forum wymiany wiedzy”.

Termin szkolenia: 16.06.2020 r. Początek o godzinie 10:00.

Spotkanie potrwa 1,5 h.

Zapisy:

Dodatkowe informację:

Adam Zysk,
Menadżer ds. Dolnośląskiego Klastra Motoryzacyjnego i Lotniczego
Tel: + 48 575 770 159

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy