Targi China International Import Expo 2021

Data wydarzenia: 05/11/2021 - 10/11/2021

Brak opisu obrazka

 

Wałbrzyska Strefa Eksportera w imieniu Polskiej Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w rekrutacji na targi China International Import Expo 2021, które odbędą się w dniach 5-10 listopada 2021 r. w Szanghaju.

Targi China International Import Expo to największe wydarzenie targowe w Chinach organizowane od 2018 r. z inicjatywy i pod patronatem samego Prezydenta Chin – Xi Jinpinga. Istotnym celem targów jest promocja w Chinach zagranicznych produktów konsumpcyjnych wysokiej jakości. Wydarzenie skierowane jest do firm zainteresowanych eksportem produktów do Chin i znalezieniem potencjalnych chińskich dystrybutorów. Udział w wydarzeniu stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania produktów Państwa firmy w Chinach. W zeszłorocznej edycji targów CIIE ponad 400 000 zwiedzających miało okazję zapoznać się z produktami zagranicznych wystawców.

W związku z powyższym, pragniemy zaprosić polskich przedsiębiorców do uczestnictwa w targach, poprzez prezentację ich produktów w ramach wspólnych stoisk branżowych: kosmetycznego, spożywczego oraz nowych technologii. Każda z zainteresowanych polskich firm będzie również miała możliwość odbyć dedykowane spotkania z potencjalnymi chińskimi partnerami biznesowymi.

Ze względu na istniejące ograniczenia w podróżowaniu PAIH S.A. rekomenduje, aby podmioty zainteresowane uczestnictwem w Targach posiadały Reprezentantów Wystawcy na terenie Chińskiej Republiki Ludowej lub przedstawiły inne alternatywne rozwiązanie umożliwiające im udział w Targach.

Zainteresowane firmy prosimy o zgłoszenie chęci udziału w ww. imprezie targowej za pomocą formularza rejestracyjnego do 16 lipca 2021 r.

Rejestracja

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt do p. Barbary Bujny, Kierownika Regionu Centrum Eksportu PAIH S.A.

Barbara Bujny
Kierownik Regionu
Centrum Eksportu
k. +48 600 326 461
e.
www.paih.gov.pl

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy