Trendy w kontrolach

Data wydarzenia: 10/11/2020 10:00 - 12:00

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią TLA Tax Legal Advisors  zaprasza na bezpłatne webinarium:

Trendy w kontrolach”, które odbędzie się 10 listopada br. o godzinie 10:00.

Czego możemy, obecnie, spodziewać się w kontrolach zarówno podatkowych jak i tych związanych z programami pomocowymi w dobie COVID – 19? Nasi eksperci wzięli pod lupę obecne trendy i postarają się przedstawić główne obszary działań organów kontrolujących

Agenda:

  • wrażliwy temat podejścia Wojewódzkich Urzędów Pracy do przyznawania świadczeń z 15gg specustawy COVID w związku z uprzednim korzystaniem przez pracodawcę ze wsparcia z 15g specustawy COVID,
  • kontrole programów pomocowych COVID-19 – w szczególności wsparcia z FGŚP i PFR;
  • trendy w kontrolach podatkowych.

Prowadzący:

Maciej Kubica – radca prawny, ale z wykształcenia także ekonomista. Interdyscyplinarne przygotowanie zawodowe umożliwia mu kompleksową realizację projektów związanych z szeroko pojętymi przekształceniami i zmianami organizacyjnymi polegającymi na tworzeniu nowych struktur prawnych. Wspiera klientów działających w specjalnych strefach ekonomicznych, jak również dopiero ubiegających się o korzystanie z pomocy publicznej. Prowadząc spory z organami podatkowymi poszukuje nieszablonowych rozwiązań.

Łukasz Pyjek – Starszy Konsultant w Kancelarii TLA, od 2019 r jest aplikantem radcowskim. Doświadczenie zawodowe zdobywał w kancelariach w Toruniu i we Wrocławiu. Specjalizuje się w zagadnieniach prawa pracy i ochrony danych osobowych, ze szczególnym uwzględnieniem zbiorowego prawa pracy, ustania i regulowania stosunku pracy, a także procesów przetwarzania danych osobowych w przedsiębiorstwie. W toku studiów, jak również podczas odbywania aplikacji uczestniczył m. in.
w realizowaniu licznych projektów z zakresu prawa spółek oraz szeroko pojętego prawa cywilnego, a także pomagał rozwiązywać liczne problemy prawne pojawiające się w toku prowadzenia działalności gospodarczej.

REJESTRACJA

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy