Wakacyjna Akademia Polskiego Ładu z KPMG

Data wydarzenia: 01/07/2022 11:00 - 13:00

Szanowni Państwo,

 

przed Państwem jest coraz więcej wyzwań. Z jednej strony skutki pandemii z drugiej wojna oraz ciągłe zmiany przepisów i dodatkowe obciążenia podatkowe sprawiają, że wielu firmom coraz trudniej funkcjonować w otaczającej nas rzeczywistości.

Chcąc wesprzeć Państwa w tym trudnym czasie Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wraz z KPMG ma przyjemność zaprosić na cykl bezpłatnych spotkań Wakacyjna Akademia Polskiego Ładu z KPMG.

Spotkania te będą miały na celu przybliżenie najistotniejszych zagadnień podatkowych wprowadzonych przez pakiet zmian w przepisach od 1 stycznia oraz 1 lipca 2022 r.

Zaplanowaliśmy spotkania stacjonarne oraz webinaria. Akademia zakończona zostanie wręczeniem certyfikatów uczestnictwa w Akademii oraz spotkaniem warsztatowym, na którym w mniej formalnej atmosferze będzie można przedyskutować istotne zagadnienia.

 

Pierwsze spotkanie stacjonarne w Wałbrzychu już 1 lipca 2022 r. o godzinie 11:00 a tematem spotkania będzie Nowy Polski Ład  – zmiany od 1 lipca 2022.

Liczba miejsc ograniczona!!! Konieczna rejestracja!!! Zgłoszenia proszę wysyłać na adres do 28 czerwca br.

 

Potwierdzenie udziału w spotkaniu stacjonarnym oraz agendę wydarzenia otrzymają Państwo drogą mailową.

Akademia

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy