Webinar: Obowiązki pracodawcy związane z końcem roku

Data wydarzenia: 14/01/2022 10:00 - 12:30

Webinar: Obowiązki pracodawcy związane z końcem roku

14 stycznia 2022 r., godz. 10:00

Koniec roku kalendarzowego to okres, w którym płatnik PIT i ZUS musi dopełnić szeregu obowiązków w zakresie raportowania odnośnie zakończonego okresu. Do tego zazwyczaj od stycznia należy uwzględnić wchodzące w życie zmiany w przepisach prawa dotyczących podatku oraz składek na ubezpieczenia społeczne.

 

W związku z powyższym, zapraszamy Państwa na bezpłatny webinar, w trakcie którego eksperci Deloitte podsumują najistotniejsze z punktu widzenia PIT i ZUS obowiązki pracodawcy związane z zakończeniem roku kalendarzowego.

Agenda spotkania:

Obowiązki pracodawcy w zakresie PIT:

  • Sporządzenie informacji PIT-11 z przykładami
  • Sporządzenie deklaracji PIT-4r oraz PIT-8AR
  • Sporządzenie druków PIT-8C, IFT-1R
  • Zmiany w zakresie regulacji PIT (nowe obowiązki pracodawcy) i dostosowanie systemu płacowego

Obowiązki pracodawcy w zakresie ZUS:

  • Sporządzenie formularza ZUS IWA
  • Zmiany w zakresie regulacji ZUS

Do kogo skierowane jest webinar?:

Spotkanie skierowane jest głównie do prezesów, dyrektorów finansowych, głównych księgowych, a także szefów i pracowników działów finansowo-księgowych, podatkowych oraz działów HR/kadr w przedsiębiorstwach prowadzących działalność w ramach Polskiej Strefy Inwestycji/SSE.

 

Prowadzący:

Brak opisu obrazkaAneta Surmiak
Starszy Menedżer w dziale Doradztwa Podatkowego

 

Aneta jest Starszym Menedżerem w dziale Doradztwa Podatkowego wrocławskiego biura Deloitte. Absolwentka Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

 

Aneta specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych, ubezpieczeniach społecznych i międzynarodowych aspektach podatkowych. Uczestniczyła w licznych przeglądach i innych projektach doradczych w zakresie PIT i ZUS u klientów z różnych branż. Posiada tytuł doradcy podatkowego oraz stopień naukowy doktora nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu.

 

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia: Brak kategorii

Partnerzy