WHT – praktyczne zagadnienia z uwzględnieniem orzecznictwa unijnego i krajowego

Data wydarzenia: 11/02/2021 10:00 - 12:00

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią TLA zaprasza na bezpłatne webinarium:

WHT – praktyczne zagadnienia z uwzględnieniem orzecznictwa unijnego i krajowego, które odbędzie się 11 lutego 2021 r. od 10:00 do 12:00.

Agenda spotkania:

  • Rzeczywisty właściciel
  • Należyta staranność
  • Dywidendy/odsetki
  • Usługi pośrednictwa
  • Certyfikat rezydencji
  • Pozostałe zagadnienia
  • Kontrole w zakresie WHT

REJESTRACJA

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Krzysztof Koniewski – partner w Kancelarii TLA, licencjonowany doradca podatkowy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w takich firmach jak Roedl & Partner, PwC, Deloitte. Pełniąc funkcje menedżerskie był odpowiedzialny za zespół German Desk, ukierunkowany na obsługę klientów niemieckojęzycznych. Rozwijając specjalizację w zakresie podatków pośrednich, skutecznie i z wieloma sukcesami doradzał klientom również w zakresie podatków dochodowych. Krzysztof na konto swoich osiągnięć zawodowych może zapisać w szczególności bardzo wysoką skuteczność w sporach z organami podatkowymi oraz wdrożenie u klientów wielu rozwiązań istotnie poprawiających strukturę rozliczeń podatkowych.

Karolina Wokurka – absolwentka administracji na Uniwersytecie Wrocławskim, z Kancelarią TLA współpracuje od 2019 r. Specjalizuje się w podatkach dochodowych oraz w podatku VAT, uczestnicząc w projektach m. in. w zakresie cen transferowych, podatku u źródła, rozliczania transakcji krajowych i międzynarodowych, VAT compliance. Wolny czas spędza aktywnie, podróżując i poznając nowe miejsca.

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy