WSSE i ASB POLAND. Ceny transferowe – co czeka podatników w 2023 r. – webinar

Data wydarzenia: 27/03/2023 10:00 - 12:00

Szanowni Państwo,

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wraz z ASB POLAND zaprasza na bezpłatny webinar pt. Ceny transferowe – co czeka podatników w 2023 r., który odbędzie się 27 marca 2023 r. o godzinie 10:00

Dynamika zmian w przepisach dotyczących cen transferowych nie zwalnia tępa. Wśród licznych zmian legislacyjnych, w życie weszły także nowe przepisy dotyczące zarówno obowiązków formalnych jak i dokumentacyjnych w zakresie cen transferowych. Zapraszamy na merytoryczny webinar, podczas którego ekspertka z ASB Poland przybliży, co czeka podatników w zakresie cen transferowych w 2023 r. przytaczając główne obowiązki w zakresie cen transferowych oraz wskazując zmiany, jakie zaszły w ostatnim czasie.

Wydarzenie jest skierowane do członków zarządów, dyrektorów finansowych, głównych księgowych i osób odpowiedzialnych za kwestie związane z ustalaniem warunków transakcji zawieranych z podmiotami powiązanymi oraz osób odpowiedzialnych za spełnienie obowiązków dokumentacyjnych i sprawozdawczych w zakresie cen transferowych.

Agenda

  1. Kiedy powstaje obowiązek w zakresie cen transferowych?
  2. Jaki jest zakres obowiązków dokumentacyjnych?
  3. Uproszczenia w cenach transferowych
  4. Zmiany w 2023 r.

Spotkanie poprowadzi dla Państwa:

Katarzyna Chajęcka – Senior Tax Manager

specjalizuje się w obszarze cen transferowych. Przed dołączeniem do ASB zdobywała doświadczenie w wiodących w Polsce spółkach doradztwa podatkowego oraz międzynarodowej kancelarii prawnej. W ASB wspiera klientów w projektach dotyczących sporządzania dokumentacji cen transferowych, przeprowadzania analiz porównawczych oraz tworzenia modeli rozliczeń w grupach kapitałowych. Ma bogate, praktyczne doświadczenie w realizacji projektów obejmujących tworzenie, weryfikację i implementację polityki cen transferowych w grupach kapitałowych. Katarzyna jest magistrem Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej, a także absolwentem Studiów Podyplomowych na kierunku Prawo Podatkowe.

Brak opisu obrazka

 

Kategorie wydarzenia: Brak kategorii

Partnerzy