WSSE, Kancelaria TLA. Zmiany w kodeksie pracy – wybrane zagadnienia praktyczne – webinar

Data wydarzenia: 30/06/2023 10:00 - 12:00

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wraz z Kancelarią TLA zaprasza na bezpłatny webinar pt. Zmiany w kodeksie pracy – wybrane zagadnienia praktyczne, który odbędzie się 30 czerwca 2023 r. o godzinie 10:00

 

Agenda spotkania:

  1. Praca zdalna:
  • Wniosek osób uprzywilejowanych – zakres związania pracodawcy – przewidziane sankcje art. 281 kp,
  • Miejsce wykonywania (terytorium inne niż RP),
  • Konieczność ewidencji godzin pracy,
  • Grup pracowników, mogących świadczyć pracę w formie zdalnej a pracownicy mobilni.

 

  1. Przejrzyste warunki zatrudnienia:
  • Informacja o warunkach zatrudnienia – problem z ustaleniem zakresem informacji, jakie mają być przekazane pracownikowi,
  • Informacja o zmianie warunków zatrudnienia,
  • Wniosek o zmianę rodzaju umowy o pracę na umowę o pracę na czas nieokreślony lub o bardziej przewidywalne i bezpieczne warunki pracy – terminy, obowiązki pracodawcy, sankcje.

 

  1. Nowe regulacje w zakresie kar nakładanych na pracodawcę.

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Izabela Mendyk-Pichur – radca prawny

Partner w Kancelarii TLA, radca prawny wpisany na listę prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w wiodących kancelariach prawniczych we Wrocławiu oraz prowadząc własną praktykę prawniczą. Uzyskała certyfikat doradcy w Alternatywnym Systemie Obrotu organizowanym przez GPW w Warszawie S.A. Orzekała jako arbiter przy Stałym Sądzie Arbitrażowym działającym przy jednym z biur finansowych we Wrocławiu. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie autorskim oraz prawie handlowym i gospodarczym. Uczestniczyła w obsłudze prawnej i korporacyjnej spółek notowanych na GPW, spółek świadczących usługi ecommerce, firm budowlanych i deweloperskich. Ma na swoim koncie pomyślnie rozstrzygnięte spory przed Sądem Najwyższym.

Julia Bar – radca prawny

Radca prawny od 2013 roku, niemniej jednak doświadczenie zdobywała już od roku 2007, praktykując w kancelarii radcy prawnego, kancelarii notarialnej i w dziale prawnym spółki.
Jako radca prawny przeprowadziła wiele postępowań sądowych, reprezentując klientów przed sądami powszechnymi wszystkich instancji oraz przed Sądem Najwyższym. Współpracowała z kancelarią specjalizującą się w prawie budowlanym oraz kancelarią specjalizującą się w odszkodowaniach oraz prawie oświatowym (w zakresie zaniżonych dotacji dla podmiotów niepublicznych).
Z kancelarią TLA współpracuje od 2022 roku. Specjalizuje się przede wszystkim w prawie cywilnym oraz prawie pracy. Uczestniczy też w wielu projektach z zakresu innych dziedzin prawa.
Specjalizacje:
• Prawo pracy,
• Odszkodowania,
• Postępowanie sądowe.

 

Zarejestruj się klikając w grafikę:

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy