WSSE, Olesiński i Wspólnicy – Digitalizacja w spółce. Gdzie i kiedy korzystać z podpisów i dokumentów elektronicznych – webinar

Data wydarzenia: 07/06/2023 10:00 - 12:00

Szanowni Państwo,

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z naszym Partnerem kancelarią Olesińscy i Wspólnicy zaprasza na bezpłatne webinarium: Digitalizacja w spółce. Gdzie i kiedy korzystać z podpisów i dokumentów elektronicznych, które odbędzie się 7 czerwca br. w godzinach 10:00-12:00.

  • Odejście od tradycyjnych (papierowych) dokumentów i zastępowanie ich e-rozwiązaniami stało się normą – zarówno w biznesie, jak i w prawie. Nowoczesne technologie umożliwiają w pełni bezpieczne, szybkie i wygodne wykorzystywanie narzędzi informatycznych w codziennej działalności firm, co pozwala na zmniejszenie kosztów i optymalizację procesów. Co więcej, e-podpisy, e-protokoły i e-dokumentacja sprzyjają zrównoważonemu rozwojowi przedsiębiorstw w duchu paperless.
  • Zapraszamy do uczestnictwa w przygotowanym przez specjalistów OW Legal webinarium, które przybliży Państwu zagadnienie efektywnego wdrożenia i wykorzystania digitalizacji w przedsiębiorstwie. Podczas spotkania eksperci odpowiedzą m.in. na pytania jakie dokumenty można podpisać elektronicznie, jak sprawdzić, czy podpis elektroniczny kontrahenta jest kwalifikowany oraz jak należy przechowywać dokumentację elektroniczną.

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Magdalena Kordas – radca prawny, manager w Olesiński i Wspólnicy

Posiada szerokie doświadczenie w projektach restrukturyzacyjnych (przekształcenia, połączenia, podziały) oraz z zakresu rynków kapitałowych.

Wspiera przedsiębiorców w wypełnianiu elektronicznych obowiązków (weryfikacji i zgłaszaniu beneficjentów rzeczywistych do CRBR, przygotowywaniu i składaniu dokumentów związanych z zamknięciem roku finansowego, wdrażaniu e-doręczeń). Propagatorka idei paperless. Pomaga klientom w digitalizacji dokumentacji związanej z bieżącą działalnością.

Świadczy także kompleksową obsługę prawną, w szczególności na rzecz podmiotów gospodarczych z branży automotive, e-commerce i IT, w tym spółek giełdowych i grup kapitałowych. Wspiera bieżącą działalność Zarządów oraz Rad Nadzorczych.

Agata Ponicka – senior associate w Olesiński i Wspólnicy

Na co dzień świadczy kompleksową obsługę prawną w ramach projektów z zakresu fuzji i przejęć, w tym przy zmianach struktur właścicielskich spółek, a także struktur kapitałowych. Posiada doświadczenie w procesach restrukturyzacji podmiotów medycznych.

Dodatkowo, wspiera również przedsiębiorców w realizacji obowiązków z zakresu przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu, polegających m.in. na identyfikowaniu beneficjentów rzeczywistych spółek i dokonywaniu zgłoszeń do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych.

Uczestniczy w przygotowywaniu dokumentów wewnątrzkorporacyjnych, także dla spółek publicznych i grup kapitałowych. Zajmuje się wdrażaniem e-rozwiązań w przedsiębiorstwach.

Aleksy Zięba – associate w Olesiński i Wspólnicy

Wspiera Klientów, w szczególności członków zarządów oraz rad nadzorczych, w zakresie implementowania e-usług w przedsiębiorstwach, w szczególności kwalifikowanych podpisów elektronicznych, i wykorzystywania ich w bieżącej działalności. Zorganizował kwalifikowane podpisy elektroniczne dla obywateli m.in.: USA, Japonii, Brazylii czy Izraela.

Świadczy kompleksową obsługę prawną w toku zamknięcia roku obrotowego oraz wypełniania obowiązków sprawozdawczych spółek. Pomaga w dokonywaniu zgłoszeń do CRBR.

Dodatkowo, uczestniczy w bieżącej obsłudze korporacyjnej Klientów oraz bierze udział w projektach restrukturyzacyjnych (fuzje i przejęcia).

 

Zarejestruj się klikając w grafikę:

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia: Brak kategorii

Partnerzy