WSSE – Zaproszenie na webinar dla JST -Jak kształtować relację z gośćmi z Ukrainy z perspektywy agencji pracy, LEE HECHT HARRISON POLSKA

Data wydarzenia: 07/11/2022 10:00 - 11:30

Szanowni Państwo,

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z LEE HECHT HARRISON POLSKA zaprasza na bezpłatne webinarium:

 

Jak kształtować relację z gośćmi z Ukrainy z perspektywy agencji pracy,

 

które odbędzie się 7 listopada br. o godzinie 10:00.

Czas trwania webinaru: 90 minut.

 

Zapraszamy Włodarzy i pracowników Samorządów do uczestnictwa w szkoleniu online. Prosimy o przekazanie zaproszenia do wszystkich osób w Państwa urzędzie potencjalnie zainteresowanych tematyką.

 

Poniżej szczegóły dotyczące agendy spotkania.

Jak radzą sobie osoby z Ukrainy na polskim rynku pracy? Co już udało się osiągnąć polskim firmom w tym zakresie? Jakie działania wspierają szybszą adaptację pracowników z Ukrainy, a jakie wręcz przeciwnie? Czy polskie firmy i ich pracownicy są rzeczywiście gościnni czy tylko to deklarują? O wyzwaniach rynku pracy na podstawie wniosków ze zrealizowanych projektów oraz osobistych doświadczeń opowiedzą Eksperci z LHH.

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Oksana Kulik

Konsultant Kariery LHH specjalizujący się w programach wsparcia na rynku pracy dla uchodźców.

Realizuje sesje i warsztaty dla osób poszukujących pracy w Polsce. W zespole LHH Polska pracuje od ponad pół roku, wcześniej przez wiele lat była związana z obszarem edukacji w Ukrainie.

Maciej Walkowiak

Advisory Services Director, od ponad 12 lat pracujący w LHH (wcześniej DBM).

Szef linii biznesowej związanej z projektami doradczymi i zmianowymi. Konsultant planowania i wdrażania trudnych zmian organizacyjnych.

 

Zarejestruj się klikając w grafikę:

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy