WSSE_Zaproszenie na webinar dla JST_Standardy obsługi klienta niemieckojęzycznego JDP DRAPAŁA & PARTNERS Sp. j.

Data wydarzenia: 12/10/2022 11:00 - 12:30

Szanowni Państwo,

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią JDP DRAPAŁA & PARTNERS Sp. j. zaprasza na bezpłatne webinarium:

 

Standardy obsługi klienta niemieckojęzycznego,

 

które odbędzie się 12 października br. o godzinie 11:00.

Czas trwania webinaru: 90 minut.

 

Zapraszamy Włodarzy i pracowników Samorządów do uczestnictwa w szkoleniu online. Prosimy o przekazanie zaproszenia do wszystkich osób w państwa urzędzie potencjalnie zainteresowanych tematyką.

 

Poniżej szczegóły dotyczące agendy spotkania.

 

 Agenda:

 1. Jak przygotować się do spotkania z Niemcami?
  • Komunikacja przed spotkaniem
  • Agenda spotkania
  • Przygotowanie prezentacji lub innych materiałów.
 2. Na spotkaniu –Do’s and Dont’s
  • Dress code
  • Przebieg spotkania
  • Sposób komunikacji i tzw. soft skills
 3. Po spotkaniu – Follow up
 4. Pytania i odpowiedzi

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Patricia Elbers-Szymańska – Associate, Client Relationship Manager CEE & Germany

Associate w Zespole Transakcyjnym i Doradztwa Kontraktowego. Specjalizuje się w M&A, prawie spółek, prawie handlowym oraz prawie umów. Doradza, szczególnie klientom niemieckojęzycznym. W swojej dotychczasowej karierze wspierała procesy restrukturyzacji grup spółek należących do międzynarodowych holdingów. Doradza klientom z branży produkcyjnej oraz motoryzacyjnej przy projektowaniu ogólnych warunków umów oraz umów dostawy.

Barbara Kaczała – Radca prawny, Senior Associate, Co-Head of German Desk

Specjalizuje się w prawie handlowym i korporacyjnym, compliance oraz prawie umów. Zajmuje się bieżącym doradztwem na rzecz podmiotów z niemieckim i szwajcarskim kapitałem, obejmującym przede wszystkim sporządzanie i negocjowanie umów, w tym złożonych kontraktów dystrybucyjnych, dostawy i wdrożenia linii technologicznych. Wspiera klientów na etapie wykonywania umów, również w sytuacjach kryzysowych niewykonywania lub nienależytego wykonywania postanowień umownych przez kontrahenta. Doradza transgranicznym sieciom produkcyjnym i detalicznym. Posiada doświadczenie w projektach wprowadzania inwestorów zagranicznych na rynek polski,
w tym w pozyskiwaniu zezwoleń na działalność na terenie Specjalnych Stref Ekonomicznych. W swoim doradztwie koncentruje się na potrzebach biznesowych klienta przy zapewnieniu maksimum bezpieczeństwa prawnego. Z powodzeniem reprezentuje klientów w sporach związanych z realizacją umów.

 

Zarejestruj się klikając w grafikę:

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy