Wtorki przy prawie: Nowa edycja międzynarodowych reguł handlowych Incoterms® 2020 (ICC)

Data wydarzenia: 21/07/2020 10:00 - 12:00

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z kancelarią prawną COMPLIANCE PARTNERS zaprasza państwa na bezpłatne webinarium  z cyklu „wtorki przy prawie”:

Nowa edycja międzynarodowych reguł handlowych Incoterms® 2020 (ICC)”, które odbędzie się 21 lipca 2020 r. w godz. 10:00 do 12:00.

Międzynarodowe reguły handlowe towarzyszą przedsiębiorcom na całym świecie od 1936 r. umożliwiając im transparentną i efektywną wymianę handlową poprzez umowne zastosowanie jednolitych reguł podziału kosztów i ryzyka w międzynarodowym obrocie towarami.

Incoterms®  2020 jest już ósmą z kolei nowelizacją tych reguł mającą na celu dostosowanie jej zapisów do zmieniającej się rzeczywistości oraz postępu technologicznego.

Agenda merytoryczna:

  • Czym są Incoterms® 2020,
  • Zastosowanie w handlu międzynarodowym, ale nie tylko,
  • CMR a Incoterms®  2020,
  • Zestawienie reguł handlowych oraz ich analiza,
  • Głównie zmiany wprowadzone edycją 2020.

Webinar poprowadzi:

Tomasz Mróz – Partner/Associate Partner – Compliance Partners. Adwokat hiszpański i prawnik zagraniczny wpisany na listę OIRP we Wrocławiu. Wykształcenie prawnicze zdobył na Uniwersytecie Wrocławskim, Uniwersytecie w Sewilli oraz uzyskując tytuł LL.M. na The Chinese University of Hong Kong. Doświadczenie zdobywał w renomowanych hiszpańskich i polskich kancelariach i międzynarodowych korporacjach. Świadczy doradztwo prawne miedzy innymi w obszarach inwestycji infrastrukturalnych, ładu korporacyjnego, zarządzania kontraktami i ryzykiem oraz dochodzeniu roszczeń́. Charakterystyczną cechą jego ekspertyzy jest głębokie zrozumienie interesów klienta i konieczność́ realizowania bieżącej działalności operacyjnej. Włada biegle językiem angielskim i hiszpańskim.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Brak opisu obrazka

 

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy

Przejdź do formularza kontaktowego Ikona koperty