Wybrane zmiany w HR

Data wydarzenia: 04/03/2022 10:00 - 12:00

Wybrane zmiany w HR

04 marca 2022 r. godz. od 10.00 do 12.00

Rok 2022 r. już przyniósł i z pewnością przyniesie jeszcze olbrzymie zmiany w prawie HR. Gdzie w propozycji zmian ustawodawcy kryją się szanse, a gdzie ryzyka?

 

Agenda spotkania:

  1. Praca zdalna
  2. Kontrola trzeźwości i szczepień pracowników
  3. Prawo ubezpieczeń społecznych – wybrane zmiany
  4. Dyrektywa work-life balance

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Brak opisu obrazka

Izabela Mendyk-Pichur – Radca Prawny

Partner w Kancelarii TLA, radca prawny wpisany na listę prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w wiodących kancelariach prawniczych we Wrocławiu oraz prowadząc własną praktykę prawniczą. Uzyskała certyfikat doradcy w Alternatywnym Systemie Obrotu organizowanym przez GPW w Warszawie S.A. Orzekała jako arbiter przy Stałym Sądzie Arbitrażowym działającym przy jednym z biur finansowych we Wrocławiu. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie autorskim oraz prawie handlowym i gospodarczym. Uczestniczyła w obsłudze prawnej i korporacyjnej spółek notowanych na GPW, spółek świadczących usługi ecommerce, firm budowlanych i deweloperskich. Ma na swoim koncie pomyślnie rozstrzygnięte spory przed Sądem Najwyższym.

 

Brak opisu obrazka

Marcin Dobras – Konsultant w Kancelarii TLA, aplikant radcowski

Absolwent kierunku Prawo na Uniwersytecie Wrocławskim. W 2021 r. zdał egzamin wstępny na aplikację radcowską. Nabytą podczas edukacji wiedzę wykorzystuje z powodzeniem z projektach związanych z szeroko pojętą obsługą prawną przedsiębiorców.

Specjalista w zakresie prawa handlowego, prawa procesowego, a także compilance. Pomagał w rozwiązywaniu bieżących problemów prawnych przedsiębiorców oraz uczestniczył przy rozmaitych projektach z zakresu szeroko rozumianego prawa korporacyjnego.

Wolne chwile lubi spędzać aktywnie, najchętniej na rowerze lub na basenie. Latem można go spotkać z plecakiem na górskich szlakach.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W GRAFIKĘ:

 

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia: Brak kategorii

Partnerzy