Zapewnienie czystości technicznej i jakości procesów logistyki wewnętrznej w fabryce produkującej silniki oraz baterie dla pojazdów elektrycznych i hybrydowych

Data wydarzenia: 14/12/2021 10:00 - 12:00

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Seifert Polska Sp. z o.o. zaprasza na bezpłatne webinarium: Zapewnienie czystości technicznej i jakości procesów logistyki wewnętrznej w fabryce produkującej silniki oraz baterie dla pojazdów elektrycznych i hybrydowych, które odbędzie się 14 grudnia br. o godzinie 10:00.

Celem prelekcji jest przedstawienie skali operacji logistycznych i wyzwań z nimi związanych, w ramach realizacji projektu kompleksowej intralogistycznej obsługi jednej z najnowocześniejszych fabryk koncernu Daimler – Fabryki Silników i Baterii w Jaworze. Szczególny nacisk zostanie położony na aspekt zapewnienia czystości technicznej, realizowanych procesów logistycznych. Przedstawione zostaną sposoby jej utrzymywania oraz wprowadzania usprawnień w procesach.

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Jacek Faber – Dyrektor Handlowy Seifert Polska Sp. z o.o.

Politolog z wykształcenia. Logistyk z zawodu, z ponad 10 – letnim doświadczeniem w branży. Od początku zawodowej kariery związany z obsługą branży automotive. Na poziomie operacyjnym odpowiedzialny między innymi za realizację wysyłek via Cross Dock w Gliwicach, do ulokowanej w Sankt Petersburgu fabryki klienta, monitorowanie i optymalizację dostaw morskich oraz lotniczych do Europejskich fabryk klienta, w ramach działań jednostki Control Tower, a także koordynowanie jej prac. Na poziomie handlowym brał udział w przygotowaniu i realizacji szeregu projektów logistycznych, dedykowanych zarówno OEM`om, jak i dostawcom, takich jak magazyny VMI, SILS, projekty podmontażu komponentów. Prywatnie miłośnik sportów „rakietowych” i organizowanych na własną rękę, „multimodalnych” podróży.

 

Michał Musielak – Dyrektor Projektu Seifert Automotive w fabryce Mercedes Benz Manufacturing Poland

magister inżynier Politechniki Poznańskiej, ukończył studia na kierunku „Transport i Maszyny Robocze”, a także studia podyplomowe: „Nowoczesne zarządzanie przedsiębiorstwem” oraz „Nowoczesna produkcja i logistyka” w Poznaniu. Uzyskał z wyróżnieniem „Europejski Certyfikat Logistyczny – Senior Level”.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu. Od 2004 r. związany z Grupą Imperial Logistics. W latach 2010 – 2019 pracował dla Imperial Logistics Sp. z o.o., pełniąc funkcję kierownika oddziału Polkowice (obsługa logistyczna producenta silników wysokoprężnych). Odpowiadał za zarządzanie oddziałem w następujących obszarach: logistyka, obsługa klienta, jakość, finanse, HR oraz administracja. Wcześniej pracował  w spółce w oddziale poznańskim (obsługa logistyczna producenta samochodów użytkowych).
Od 01.04.2019 zatrudniony w Seifert Automotive Polska na stanowisku Dyrektor Logistyki w Jaworze. Prywatnie: żonaty, ojciec dwójki synów. Lubi aktywny wypoczynek – uprawia amatorsko kolarstwo.”

 

REJESTRACJA

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy